Καβάλα: Η ερωτική επιστολή του δράστη στην 31χρονη για να την πείσει να μείνουν μαζί

19:48 - 04/10/2022

Η κοινωνία της Καβάλας είναι συγκλονισμένη από την άγρια δολοφονία της 31χρονης και του βρέφους της από τον 56χρονο πρώην σύντροφο της, ενώ στη δημοσιότητα βγήκε η ερωτική επιστολή που της είχε στείλει, όταν προσπαθούσε να την πείσει να μείνουν μαζί. Συγκεκριμένα, η γυναίκα με καταγωγή από την Ελλάδα έμενε στην Γερμανία, όμως ήρθε στη χώρα προκειμένου να εργαστεί σε ένα πρότζεκτ και τότε γνώρισε τον τότε σύντροφο της και μελλοντικό δολοφόνο της. Η εκπομπή «Live News» λοιπόν, έδωσε στη δημοσιότητα μέρος της επιστολής που είχε στείλει ο δράστης στην 31χρονη, ώστε να την πείσει να μείνουν μαζί, όταν είχε ξεκινήσει η σχέση τους. «Όλα αυτά που έκανες για μένα ήταν κάτι το πρωτόγνωρο. Αυτά με ά

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ρασβάν Λουτσέσκου: «Δεν μιλάω για στόχους, έχουν περάσει μόλις τρεις μήνες στη σεζόν»

Ένα χρόνο μετά την έναρξη του πολέμου η Χαμάς έχει αποδυναμωθεί, αλλά δεν έχει συντριβεί

Αφροδίτη Γραμμέλη: Εδώ είμαι για να σας πω πόσο χρονών είμαι ή να σας πω την άποψή μου για τα τηλεοπτικά;

Οι πρώτες δηλώσεις της Ευλαμπίας Ρέβη μετά την ξαφνική παραίτηση από το ΟΡΕΝ: Οι κόποι μας θα ανταμειφθούν

Κυνική παραδοχή άνδρα – Βίασε τη γυναίκα του Πελικό, γιατί… δεν είχε τίποτα άλλο να κάνει την παραμονή της Πρωτοχρονιάς!

Σοόυ Τραμπ σε σουπερμάρκετ: Πλήρωσε τα ψώνια γυναίκας – «Μόλις δωροδόκησε κάποιον» σχολιάζουν χρήστες στο Χ