Οι πρώτες δηλώσεις της Ευλαμπίας Ρέβη μετά την ξαφνική παραίτηση από το ΟΡΕΝ: Οι κόποι μας θα ανταμειφθούν

22:12 - 24/09/2024

Για την ξαφνική αποχώρησή της από το ΟΡΕΝ μίλησε η Ευλαμπία Ρέβη στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα». Θυμίζουμε ότι η δημοσιογράφος υπέβαλε την παραίτησή της τέσσερις ημέρες πριν από την προγραμματισμένη της πρεμιέρα στο πλευρό του Σπύρου Χαριτάτου, για να παρουσιάσει μια ταξιδιωτική εκπομπή στον ΣΚΑΪ. «Είμαστε μία μεγάλη ομάδα και δουλεύουμε όλοι μαζί για αυτό το μεγαλόπνοο project. Νομίζω ότι είναι κάτι που δεν υπάρχει στην ελληνική τηλεόραση και πιστεύω ότι οι κόποι μας θα ανταμειφθούν από τον κόσμο, θα αφήσουμε ένα ιδιαίτερο στίγμα και ένα μοναδικό αποτύπωμα», σημείωσε αρχικά η δημοσιογράφος. «Η πρόταση του ΣΚΑΪ ήταν πράγματι για μένα μία πολύ μεγάλη ευκαιρία. Ο κόσμος γνωρίζει

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ρασβάν Λουτσέσκου: «Δεν μιλάω για στόχους, έχουν περάσει μόλις τρεις μήνες στη σεζόν»

Ένα χρόνο μετά την έναρξη του πολέμου η Χαμάς έχει αποδυναμωθεί, αλλά δεν έχει συντριβεί

Αφροδίτη Γραμμέλη: Εδώ είμαι για να σας πω πόσο χρονών είμαι ή να σας πω την άποψή μου για τα τηλεοπτικά;

Κυνική παραδοχή άνδρα – Βίασε τη γυναίκα του Πελικό, γιατί… δεν είχε τίποτα άλλο να κάνει την παραμονή της Πρωτοχρονιάς!

Σοόυ Τραμπ σε σουπερμάρκετ: Πλήρωσε τα ψώνια γυναίκας – «Μόλις δωροδόκησε κάποιον» σχολιάζουν χρήστες στο Χ

Ο Κώστας Λαλιώτης απαντά στο δημοσίευμα του Newsbeast για την «παρέα των Δολιανών»