Σοόυ Τραμπ σε σουπερμάρκετ: Πλήρωσε τα ψώνια γυναίκας – «Μόλις δωροδόκησε κάποιον» σχολιάζουν χρήστες στο Χ

22:12 - 24/09/2024

Τον γύρο του διαδικτύου κάνει βίντεο στο οποίο φαίνεται ο Ντόναλντ Τραμπ σε σουπερμάρκετ να δίνει 100 δολάρια σε μια μητέρα τριών παιδιών κατά τη διάρκεια της περιοδείας του στην Πενσυλβάνια. Ο υποψήφιος για την προεδρία των ΗΠΑ υποσχέθηκε επίσης να μειώσει τις τιμές στα σουπερμάρκετ. Το βίντεο κυκλοφόρησε το Χ με τη λεζάντα «ο πρόεδρος Ντόναλντ Τραμπ βοηθάει μια μητέρα τριών παιδιών με τα ψώνια της». «Ορίστε, θα βοηθήσει. Μόλις μειώθηκε κατά 100 δολάρια», ακούγεται να λέει ο πρώην αμερικανός πρόεδρος. Η γυναίκα δέχθηκε τα χρήματα και ευχαρίστησε τόσο τον Τραμπ, όσο και τους υπόλοιπους που ήταν στο κατάστημα εκείνη την στιγμή. Ο Ντόναλντ Τραμπ καθ’ όλη τη διάρκεια της προεκλογικής του εκσ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ρασβάν Λουτσέσκου: «Δεν μιλάω για στόχους, έχουν περάσει μόλις τρεις μήνες στη σεζόν»

Ένα χρόνο μετά την έναρξη του πολέμου η Χαμάς έχει αποδυναμωθεί, αλλά δεν έχει συντριβεί

Αφροδίτη Γραμμέλη: Εδώ είμαι για να σας πω πόσο χρονών είμαι ή να σας πω την άποψή μου για τα τηλεοπτικά;

Οι πρώτες δηλώσεις της Ευλαμπίας Ρέβη μετά την ξαφνική παραίτηση από το ΟΡΕΝ: Οι κόποι μας θα ανταμειφθούν

Κυνική παραδοχή άνδρα – Βίασε τη γυναίκα του Πελικό, γιατί… δεν είχε τίποτα άλλο να κάνει την παραμονή της Πρωτοχρονιάς!

Ο Κώστας Λαλιώτης απαντά στο δημοσίευμα του Newsbeast για την «παρέα των Δολιανών»