Κυνική παραδοχή άνδρα – Βίασε τη γυναίκα του Πελικό, γιατί… δεν είχε τίποτα άλλο να κάνει την παραμονή της Πρωτοχρονιάς!

22:12 - 24/09/2024

Το ότι κατέληξε να κάνει σεξ με τη γυναίκα του Πελικό, γιατί δεν είχε τίποτα άλλο να κάνει την παραμονή της Πρωτοχρονιάς, παραδέχτηκε κυνικά ένας από τους άνδρες που κατηγορείται ότι βίασε τη Ζιζέλ. Ο 37χρονος, Andy Rodriguez, πατέρας δύο παιδιών, είναι ένας από τους 50 άνδρες που βίασαν την Ζιζέλ Πελικό, αφού πρώτα ο σύζυγός της και πλέον γνωστός ως «τέρας της Αβινιόν» της έδωσε ηρεμιστικά, για να την ναρκώσει. Ο άνδρας που εργάζεται σε ένα αγρόκτημα είπε στο δικαστήριο της Αβινιόν ότι ήταν αλκοολικός από τα 14 του και τακτικός χρήστης κοκαΐνης, ενώ παραδέχθηκε ότι έκανε σεξ με τη Ζιζέλ, χωρίς όμως να παραδέχεται τον βιασμό. Ο Rodriguez, όπως πολλοί από τους άλλους κατηγορούμενους, ισχυρ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ρασβάν Λουτσέσκου: «Δεν μιλάω για στόχους, έχουν περάσει μόλις τρεις μήνες στη σεζόν»

Ένα χρόνο μετά την έναρξη του πολέμου η Χαμάς έχει αποδυναμωθεί, αλλά δεν έχει συντριβεί

Αφροδίτη Γραμμέλη: Εδώ είμαι για να σας πω πόσο χρονών είμαι ή να σας πω την άποψή μου για τα τηλεοπτικά;

Οι πρώτες δηλώσεις της Ευλαμπίας Ρέβη μετά την ξαφνική παραίτηση από το ΟΡΕΝ: Οι κόποι μας θα ανταμειφθούν

Σοόυ Τραμπ σε σουπερμάρκετ: Πλήρωσε τα ψώνια γυναίκας – «Μόλις δωροδόκησε κάποιον» σχολιάζουν χρήστες στο Χ

Ο Κώστας Λαλιώτης απαντά στο δημοσίευμα του Newsbeast για την «παρέα των Δολιανών»