Ρασβάν Λουτσέσκου: «Δεν μιλάω για στόχους, έχουν περάσει μόλις τρεις μήνες στη σεζόν»

22:47 - 24/09/2024

Ο Ρασβάν Λουτσέσκου στη συνέντευξκη Τύπου μίλησε για την δυσκολία της αναμέτρησης του ΠΑΟΚ με αντίπαλο την Γαλατάσαραϊ στην πρεμιέρα του «δικεφάλου του βορρά» στο League Phase του UEFA Europa League την Τετάρτη 25/9, 22:00. Ο Ρουμάνος τεχνικός του ΠΑΟΚ ανέφερε πως ποτέ δεν μιλάει για τους στόχους της ομάδας του, ειδικά όταν η σεζόν βρίσκεται στο ξεκίνημά της. Αναλυτικά όσα δήλωσε: Για το αν επιτρέπει στον εαυτό του να απολαύσει αυτό το νέο σύστημα διεξαγωγής της διοργάνωσης: «Απολαμβάνω κάθε παιχνίδι που έχουμε μπροστά μας. Απόλαυσα το Σάββατο το ματς στον Βόλο, θα απολαύσω αυτό με την Γαλατάσαραϊ, θα απολαύσω και τα επόμενα. Έτσι είμαι φτιαγμένος. Σίγουρα ειναι μια διαδικασία που θα

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ένα χρόνο μετά την έναρξη του πολέμου η Χαμάς έχει αποδυναμωθεί, αλλά δεν έχει συντριβεί

Αφροδίτη Γραμμέλη: Εδώ είμαι για να σας πω πόσο χρονών είμαι ή να σας πω την άποψή μου για τα τηλεοπτικά;

Οι πρώτες δηλώσεις της Ευλαμπίας Ρέβη μετά την ξαφνική παραίτηση από το ΟΡΕΝ: Οι κόποι μας θα ανταμειφθούν

Κυνική παραδοχή άνδρα – Βίασε τη γυναίκα του Πελικό, γιατί… δεν είχε τίποτα άλλο να κάνει την παραμονή της Πρωτοχρονιάς!

Σοόυ Τραμπ σε σουπερμάρκετ: Πλήρωσε τα ψώνια γυναίκας – «Μόλις δωροδόκησε κάποιον» σχολιάζουν χρήστες στο Χ

Ο Κώστας Λαλιώτης απαντά στο δημοσίευμα του Newsbeast για την «παρέα των Δολιανών»