Αφροδίτη Γραμμέλη: Εδώ είμαι για να σας πω πόσο χρονών είμαι ή να σας πω την άποψή μου για τα τηλεοπτικά;

22:12 - 24/09/2024

Η εκπομπή «Το Πρωινό» θέλησε να σχολιάσει τα όσα είπε ο Δήμος Βερύκιος στην εκπομπή «Happy Day» για την εμφάνιση της Έλλης Στάη. Θυμίζουμε ότι ο δημοσιογράφος σημείωσε για την Έλλη Στάη: «Είδα εχθές στην τηλεόραση την Έλλη Στάη, μπέμπα 70 ετών. Καινούργιο πρόσωπο. Δεν ξέρω αν ήταν θέμα φωτισμού, αλλά είναι μια μπέμπα ετών 70». Η Αφροδίτη Γραμμέλη εξέφρασε την αντίθεσή της στα όσα ειπώθηκαν στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμτσιλή, σημειώνοντας χαρακτηριστικά: «Αυτό τώρα γιατί έπρεπε να ειπωθεί; Γιατί έπρεπε να σχολιάσουμε το πρόσωπο της κυρίας Στάη; Η κυρία Στάη εμφανίζεται ως μοντέλο στην τηλεόραση; Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να σχολιάσουμε την εικόνα της, της οποίας ο ρόλος τηλεοπτικ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ρασβάν Λουτσέσκου: «Δεν μιλάω για στόχους, έχουν περάσει μόλις τρεις μήνες στη σεζόν»

Ένα χρόνο μετά την έναρξη του πολέμου η Χαμάς έχει αποδυναμωθεί, αλλά δεν έχει συντριβεί

Οι πρώτες δηλώσεις της Ευλαμπίας Ρέβη μετά την ξαφνική παραίτηση από το ΟΡΕΝ: Οι κόποι μας θα ανταμειφθούν

Κυνική παραδοχή άνδρα – Βίασε τη γυναίκα του Πελικό, γιατί… δεν είχε τίποτα άλλο να κάνει την παραμονή της Πρωτοχρονιάς!

Σοόυ Τραμπ σε σουπερμάρκετ: Πλήρωσε τα ψώνια γυναίκας – «Μόλις δωροδόκησε κάποιον» σχολιάζουν χρήστες στο Χ

Ο Κώστας Λαλιώτης απαντά στο δημοσίευμα του Newsbeast για την «παρέα των Δολιανών»