Καβάλα – Σοκάρει ο ιατροδιαστής: «40 χρόνια σπάνια έχω δει να σκοτώνουν εν ψυχρώ βρέφος 11 μηνών»

11:04 - 03/10/2022

Σοκ προκαλούν τα όσα αποκαλύπτει ο ιατροδικαστής Νίκος Κιφνίδης αναφορικά με το έγκλημα που σημειώθηκε στην Καβάλα και έχει συγκλονίσει το πανελλήνιο. «40 χρόνια σπάνια έχω δει να σκοτώνουν εν ψυχρώ βρέφος 11 μηνών» επεσήμανε αναφερόμενος στον 56χρονο που σκότωσε εν τον γιο του και την πρώην σύντροφό του και ύστερα έδωσε τέλος και στη δική του ζωή. Ο ιατροδικαστής Καβάλας, Νίκος Κιφνίδη που εξέτασε τις σορούς των θυμάτων μίλησε το πρωί της Δευτέρας στην εκπομπή του Mega «Mega Καλημέρα». «Και το μωρό αλλά και η γυναίκα πυροβολήθηκαν πισώπλατα με αποτέλεσμα ο θάνατός τους να είναι ακαριαίος» σημείωσε. «Το παιδί έχει πύλη εισόδου στην αριστερά ωμοπλατιαία χώρα και πύλη εξόδου δεξιά κάτω κοιλ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ρασβάν Λουτσέσκου: «Δεν μιλάω για στόχους, έχουν περάσει μόλις τρεις μήνες στη σεζόν»

Ένα χρόνο μετά την έναρξη του πολέμου η Χαμάς έχει αποδυναμωθεί, αλλά δεν έχει συντριβεί

Αφροδίτη Γραμμέλη: Εδώ είμαι για να σας πω πόσο χρονών είμαι ή να σας πω την άποψή μου για τα τηλεοπτικά;

Οι πρώτες δηλώσεις της Ευλαμπίας Ρέβη μετά την ξαφνική παραίτηση από το ΟΡΕΝ: Οι κόποι μας θα ανταμειφθούν

Κυνική παραδοχή άνδρα – Βίασε τη γυναίκα του Πελικό, γιατί… δεν είχε τίποτα άλλο να κάνει την παραμονή της Πρωτοχρονιάς!

Σοόυ Τραμπ σε σουπερμάρκετ: Πλήρωσε τα ψώνια γυναίκας – «Μόλις δωροδόκησε κάποιον» σχολιάζουν χρήστες στο Χ