Καβάλα: Τι λέει ψυχολόγος για τον δράστη – «Πριν σε πάρω μαζί μου θα σε πονέσω, με το να σκοτώσω το παιδί σου»

08:54 - 03/10/2022

Ανατριχιαστικές είναι οι λεπτομέρειες που «έρχονται στο φως» για το άγριο φονικό στην Καβάλα. Σύμφωνα με τα στοιχεία της ιατροδικαστικής εξέτασης ο 56χρονος δράστης σκότωσε πρώτα το 11 μηνών παιδί του, ύστερα όπλισε ξανά και σκότωσε την πρώην σύντροφό του και στη συνέχεια αυτοκτόνησε. Ακόμη και ο ιατροδικαστής, που εξέτασε τη σορό της 31χρονης γυναίκας στη Λεκάνη Καβάλας και του μόλις 11 μηνών μωρού τους δήλωσε σοκαρισμένος από το έγκλημα και την εκτέλεση του βρέφους. Όπως είπε, στα 40 χρόνια που κάνει αυτή τη δουλειά δεν έχει αντικρίσει κάτι τέτοιο. Μιλώντας στο Mega η κλινική ψυχολόγος, Άννα Κανδαράκη, ανέφερε ότι «έχει να κάνει με έναν άνθρωπο που ένιωσε ότι μπορεί να αναπνέει μονάχα μ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ρασβάν Λουτσέσκου: «Δεν μιλάω για στόχους, έχουν περάσει μόλις τρεις μήνες στη σεζόν»

Ένα χρόνο μετά την έναρξη του πολέμου η Χαμάς έχει αποδυναμωθεί, αλλά δεν έχει συντριβεί

Αφροδίτη Γραμμέλη: Εδώ είμαι για να σας πω πόσο χρονών είμαι ή να σας πω την άποψή μου για τα τηλεοπτικά;

Οι πρώτες δηλώσεις της Ευλαμπίας Ρέβη μετά την ξαφνική παραίτηση από το ΟΡΕΝ: Οι κόποι μας θα ανταμειφθούν

Κυνική παραδοχή άνδρα – Βίασε τη γυναίκα του Πελικό, γιατί… δεν είχε τίποτα άλλο να κάνει την παραμονή της Πρωτοχρονιάς!

Σοόυ Τραμπ σε σουπερμάρκετ: Πλήρωσε τα ψώνια γυναίκας – «Μόλις δωροδόκησε κάποιον» σχολιάζουν χρήστες στο Χ