Πτώση Antonov στην Καβάλα: Οι πρώτες εικόνες από drone – Διασκορπισμένα κομμάτια του αεροπλάνου στα χωράφια

08:44 - 17/07/2022

Τις πρώτες εικόνες από το σημείο συντριβής του αεροσκάφους Antonov στην κοινότητα Αντιφιλίππων του δήμου Παγγαίου στην Καβάλα, μετέφερε drone, που σηκώθηκε το πρωί της Κυριακής 17/07.Τις πρώτες εικόνες από το σημείο συντριβής του αεροσκάφους Antonov στην κοινότητα Αντιφιλίππων του δήμου Παγγαίου στην Καβάλα, μετέφερε drone, που σηκώθηκε το πρωί της Κυριακής 17/07.Όπως φαίνεται από τα πλάνα με το πρώτο φως της ημέρας το αεροσκάφος έχει διαλυθεί ολοσχερώς και κομμάτια έχουν πέσει διάσπαρτα στα χωράφια. Ήδη έχουν ξεκινήσει οι προσπάθειες της […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πτώση Antonov στην Καβάλα: Είχε δηλωθεί ως απλή πτήση – Ποια κίνηση θα μπορούσε να ήταν σωτήρια

Αρκετά τα ερωτήματα που ζητούν απαντήσει για την πτώση του Antonov στην ΚαβάλαΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ούτε τώρα ο ΠΑΟΚ, πήρε στις καθυστερήσεις ισοπαλία με 2-2 από τη Βικτόρια Πλζεν

Γιώργος Λιβάνης: «Είμαι 100% χαζομπαμπάς, μόνο εγώ αλλάζω πάνες στον γιο μου»

Στο μέλλον οι πληρωμές για καύσιμα, διόδια, φόρτιση, στάθμευση ή για υπαίθριο φαγητό θα μπορούν να γίνονται και μέσω του αυτοκινήτου

Γαλλία: Διακοπή αγώνων και ονομαστικά εισιτήρια ως απάντηση στη βία και τα ομοφοβικά συνθήματα

Η Λιάνα Κανέλλη «ραπίζει» τον Κωνσταντίνο Δρούλια: «Λέει να πλακώσει κάποιος στις φάπες τη γιαγιά και τον παππού του;»

Νίκος Αποστολόπουλος: «Υπάρχει γκέι, φυσιολογικός; Έχετε δει πως κουνιούνται οι γκέι πια;»