Γαλλία: Διακοπή αγώνων και ονομαστικά εισιτήρια ως απάντηση στη βία και τα ομοφοβικά συνθήματα

00:07 - 25/10/2024

Αντιμέτωπες με τα ομοφοβικά συνθήματα και τα βίαια επεισόδια στα γήπεδα, οι αρχές της Γαλλίας αποφάσισαν να εισάγουν ένα σύστημα ονομαστικής πώλησης εισιτηρίων για την Παρί Σεν Ζερμέν, τη Λιόν και τη Μαρσέιγ.Αντιμέτωπες με τα ομοφοβικά συνθήματα και τα βίαια επεισόδια στα γήπεδα, οι αρχές της Γαλλίας αποφάσισαν να εισάγουν ένα σύστημα ονομαστικής πώλησης εισιτηρίων για την Παρί Σεν Ζερμέν, τη Λιόν και τη Μαρσέιγ.Μετά από μια συνάντηση στο υπουργείο Εσωτερικών με τις διοργανώτριες αρχές του γαλλικού ποδοσφαίρου (FFF και LFP), ο υπουργός Αθλητισμού, Ζιλ Αβερού, ζήτησε, […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ούτε τώρα ο ΠΑΟΚ, πήρε στις καθυστερήσεις ισοπαλία με 2-2 από τη Βικτόρια Πλζεν

Γιώργος Λιβάνης: «Είμαι 100% χαζομπαμπάς, μόνο εγώ αλλάζω πάνες στον γιο μου»

Στο μέλλον οι πληρωμές για καύσιμα, διόδια, φόρτιση, στάθμευση ή για υπαίθριο φαγητό θα μπορούν να γίνονται και μέσω του αυτοκινήτου

Η Λιάνα Κανέλλη «ραπίζει» τον Κωνσταντίνο Δρούλια: «Λέει να πλακώσει κάποιος στις φάπες τη γιαγιά και τον παππού του;»

Νίκος Αποστολόπουλος: «Υπάρχει γκέι, φυσιολογικός; Έχετε δει πως κουνιούνται οι γκέι πια;»

ΣΥΡΙΖΑ: Η κακοστημένη παράσταση του Μητσοτάκη στη Βουλή ήταν μια ακόμα απόπειρα επίλυσης των δικών του εσωκομματικών ζητημάτων