Γιώργος Λιβάνης: «Είμαι 100% χαζομπαμπάς, μόνο εγώ αλλάζω πάνες στον γιο μου»

00:07 - 25/10/2024

Ο Γιώργος Λιβάνης έδωσε συνέντευξη στο Κοσμοράδιο 95,1 και στον Τάσο Ριζόπουλο.Ο Γιώργος Λιβάνης έδωσε συνέντευξη στο Κοσμοράδιο 95,1 και στον Τάσο Ριζόπουλο.Μάλιστα, μεταξύ άλλων, μίλησε και για τον τρόπο που προσέγγισε την Ανδρομάχη, την πατρότητα και το πως του αρέσει να φροντίζει τον γιο του αλλάζοντάς του πάνες. «Υπάρχει ζήλια γιατί υπάρχει καψούρα κι έρωτας. Όσο θα υπάρχει αυτό, θα περνάμε καλά. Τώρα βάζουμε τη […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Λιβάνης: «Είμαι 100% χαζομπαμπάς, μόνο εγώ αλλάζω πάνες στον γιο μου»

Ο Γιώργος Λιβάνης έδωσε συνέντευξη στο Κοσμοράδιο 95,1 και στον Τάσο Ριζόπουλο και μίλησε για τον τρόπο που προσέγγισε την […] The post Γιώργος Λιβάνης: «Είμαι 100% χαζομπαμπάς, μόνο εγώ αλλάζω πάνες στον γιο μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ούτε τώρα ο ΠΑΟΚ, πήρε στις καθυστερήσεις ισοπαλία με 2-2 από τη Βικτόρια Πλζεν

Στο μέλλον οι πληρωμές για καύσιμα, διόδια, φόρτιση, στάθμευση ή για υπαίθριο φαγητό θα μπορούν να γίνονται και μέσω του αυτοκινήτου

Γαλλία: Διακοπή αγώνων και ονομαστικά εισιτήρια ως απάντηση στη βία και τα ομοφοβικά συνθήματα

Η Λιάνα Κανέλλη «ραπίζει» τον Κωνσταντίνο Δρούλια: «Λέει να πλακώσει κάποιος στις φάπες τη γιαγιά και τον παππού του;»

Νίκος Αποστολόπουλος: «Υπάρχει γκέι, φυσιολογικός; Έχετε δει πως κουνιούνται οι γκέι πια;»

ΣΥΡΙΖΑ: Η κακοστημένη παράσταση του Μητσοτάκη στη Βουλή ήταν μια ακόμα απόπειρα επίλυσης των δικών του εσωκομματικών ζητημάτων