Η Λιάνα Κανέλλη «ραπίζει» τον Κωνσταντίνο Δρούλια: «Λέει να πλακώσει κάποιος στις φάπες τη γιαγιά και τον παππού του;»

21:26 - 24/10/2024

Στον αέρα της εκπομπής της Κατερίνας Καινούργιου, Super Κατερίνα μίλησε η Λιάνα Κανέλλη το πρωινό της Πέμπτης στον Alpha. Μάλιστα, η βουλευτής του ΚΚΕ ξεσπάθωσε κατά του Κωνσταντίνου Δρούλια για την μαντινάδα που αφιέρωσε, πριν από λίγα 24ωρα, στον Ηλία Κασιδιάρη. Στον αέρα της εκπομπής της Κατερίνας Καινούργιου, Super Κατερίνα μίλησε η Λιάνα Κανέλλη το πρωινό της Πέμπτης στον Alpha. Μάλιστα, η βουλευτής του ΚΚΕ ξεσπάθωσε κατά του Κωνσταντίνου Δρούλια για την μαντινάδα που αφιέρωσε, πριν από λίγα 24ωρα, στον Ηλία Κασιδιάρη. Ειδικότερα, η Λιάνα Κανέλλη υπογράμμισε χαρακτηριστικά πως «θέλω να σας ευχαριστήσω για τη στάση […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Λιάνα Κανέλλη «ραπίζει» τον Κωνσταντίνο Δρούλια: «Λέει να πλακώσει κάποιος στις φάπες τη γιαγιά και τον παππού του;»

Στον αέρα της εκπομπής της Κατερίνας Καινούργιου, Super Κατερίνα μίλησε η Λιάνα Κανέλλη το πρωινό της Πέμπτης στον Alpha. Μάλιστα, η […] The post Η Λιάνα Κανέλλη «ραπίζει» τον Κωνσταντίνο Δρούλια: «Λέει να πλακώσει κάποιος στις φάπες τη γιαγιά και τον παππού του;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ούτε τώρα ο ΠΑΟΚ, πήρε στις καθυστερήσεις ισοπαλία με 2-2 από τη Βικτόρια Πλζεν

Γιώργος Λιβάνης: «Είμαι 100% χαζομπαμπάς, μόνο εγώ αλλάζω πάνες στον γιο μου»

Στο μέλλον οι πληρωμές για καύσιμα, διόδια, φόρτιση, στάθμευση ή για υπαίθριο φαγητό θα μπορούν να γίνονται και μέσω του αυτοκινήτου

Γαλλία: Διακοπή αγώνων και ονομαστικά εισιτήρια ως απάντηση στη βία και τα ομοφοβικά συνθήματα

Νίκος Αποστολόπουλος: «Υπάρχει γκέι, φυσιολογικός; Έχετε δει πως κουνιούνται οι γκέι πια;»

ΣΥΡΙΖΑ: Η κακοστημένη παράσταση του Μητσοτάκη στη Βουλή ήταν μια ακόμα απόπειρα επίλυσης των δικών του εσωκομματικών ζητημάτων