Παίκτης της ΑΕΚ θέλει να φύγει λόγω Αλμέιδα – Ζήτησε συνάντηση με Ριμπάλτα

20:29 - 20/10/2024

Ο Ματίας Αλμέιδα έχει φέτος εξαιρετικά δύσκολη αποστολή στην ΑΕΚ, καθώς πρέπει να διαχειριστεί ένα πολύ πλούσιο και μεγάλο ρόστερ και να κρατήσει όλους τους παίκτες του ευχαριστημένους και μάλιστα χωρίς παιχνίδια στην Ευρώπη. Λογικό λοιπόν να υπάρχουν παράπονα και ήδη υπάρχει ένας ποδοσφαιριστής που έχει αποφασίσει να αποχωρήσει! Νιώθει αδικημένος και… προδομένος από τον Αργεντινό προπονητή και ψάχνει ήδη ομάδα για να αποχωρήσει τον Ιανουάριο! Μάλιστα, ζήτησε και συνάντηση με τον Χαβιέρ Ριμπάλτα, καθώς θεωρεί ότι δεν τηρήθηκε η συμφωνία του με τον Αλμέιδα. Διαβάστε στο Sportdog.gr

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Συναγερμός στο Νέο Ηράκλειο Αττικής για την εξαφάνιση της 39χρονης Έιμυ-Κυριακής Σακελλαριάδη – Τζέιμς

Σαν σήμερα 21 Οκτωβρίου: Ο μπαζωμένος Ποδονίφτης υπερχειλίζει και σκοτώνονται 14 άνθρωποι

Δεν θα είχαμε πόλεμο στην Μέση Ανατολή και στην Ουκρανία, αν ήμουν πρόεδρος των ΗΠΑ, λέει σε συνέντευξή του ο Ντόναλντ Τραμπ

Σε ριζικές αλλαγές στο ΠΑΣΟΚ θα προχωρήσει ο Νίκος Ανδρουλάκης – Ο ρόλος που πρότεινε στον Παύλο Γερουλάνο

Ξεκίνησε η πρωτοβουλία μείωσης τιμής βασικών προϊόντων στα σούπερ μάρκετ – Σταδιακά θα περιληφθούν 600 κωδικοί 

Επίθεση σε 23χρονο από σεξουαλικά απογοητευμένο δελφίνι – «Είμαι τυχερός που είμαι ζωντανός»