Φρίκη στην Κέρκυρα: «Η μητέρα μου έφερνε άνδρες στο σπίτι και με βίαζαν όταν ήμουν 12 ετών» καταγγέλλει η 27χρονη Σπυριδούλα

17:55 - 08/10/2024

Για τους απανωτούς βιασμούς που έζησε στην τρυφερή ηλικία των 12 ετών με ευθύνη της μητέρας της, μίλησε η 27χρονη πλέον Σπυριδούλα από την Κέρκυρα. Η 27χρονη Σπυριδούλα αναφέρθηκε στην εκπομπή Live News για τους βιασμούς από την ηλικία των 12 ετών, έως τα 15 της με ευθύνη της μητέρας της, η οποία την εξωθούσε ... Περισσότερα To άρθρο Φρίκη στην Κέρκυρα: «Η μητέρα μου έφερνε άνδρες στο σπίτι και με βίαζαν όταν ήμουν 12 ετών» καταγγέλλει η 27χρονη Σπυριδούλα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φρίκη στην Κέρκυρα: «Η μητέρα μου έφερνε άνδρες στο σπίτι και με βίαζαν όταν ήμουν 12 ετών»

«Με πότιζε ούζο και με χτυπούσε προκειμένου να μην είμαι σε θέση να φέρω αντίσταση» κατήγγειλε η γυναικα-θύμα της μαστροπείας - Η μητέρα αρνείται τους ισχυρισμούς της κόρης της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κέρκυρα: Συγκλονίζει η μαρτυρία της 27χρονης Σπυριδούλας: "Η μητέρα μου έφερνε άνδρες στο σπίτι και με βίαζαν όταν ήμουν 12 ετών"

Βρήκε το θάρρος να μοιραστεί τα όσο φρικτά ισχυρίζεται ότι έζησε στην τρυφερή ηλικία των 12 ετών, ως τα 15 της

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ο Λιθόκερος και στη Λαμία – Φωτογραφία του σαρκοφάγου εντόμου με το επώδυνο δάγκωμα

Η Νορβηγία αύξησε σε «υψηλό» το επίπεδο της τρομοκρατικής απειλής λόγω της Μέσης Ανατολής

Ταξί: Αντίστροφη μέτρηση από αύριο για τα ειδικά αυτοκόλλητα αλλιώς πρόστιμο 1000 ευρώ

Μπενιαμίν Νετανίαχου: Το Ισραήλ σκότωσε και τους δυο διαδόχους του ηγέτη της Χεζμπολάχ, Χασάν Νασράλα

Πογέτ στους Times: «Σε χώρες σαν την Ελλάδα, όταν αλλάζει ο πρόεδρος της Ομοσπονδίας αλλάζει και ο προπονητής της εθνικής»

Ο Τζο Μπαιντεν χαρακτήριζε «παλιοψεύτη» και «κακό άνθρωπο» τον Νετανιάχου σύμφωνα με Αμερικανό δημοσιογράφο