Μπενιαμίν Νετανίαχου: Το Ισραήλ σκότωσε και τους δυο διαδόχους του ηγέτη της Χεζμπολάχ, Χασάν Νασράλα

20:01 - 08/10/2024

Οι ισραηλινές δυνάμεις εξόντωσαν τους πιθανούς διαδόχους του ηγέτη της Χεζμπολάχ Σαγιέντ Χασάν Νασράλα, δήλωσε απόψε ο πρωθυπουργός του Ισραήλ Μπενιαμίν Νετανιάχου, χωρίς να τους κατονομάσει. «Υποβαθμίσαμε τις δυνατότητες της Χεζμπολάχ. Εξοντώσαμε χιλιάδες τρομοκράτες, μεταξύ των οποίων τον ίδιο τον Νασράλα και τον αντικαταστάτη του Νασράλα και τον αντικαταστάτη του αντικαταστάτη», ανέφερε ο Νετανιάχου στο ... Περισσότερα To άρθρο Μπενιαμίν Νετανίαχου: Το Ισραήλ σκότωσε και τους δυο διαδόχους του ηγέτη της Χεζμπολάχ, Χασάν Νασράλα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νετανιάχου: Το Ισραήλ σκότωσε τον Νασράλα και τους διαδόχους του

Ο Νετανιάχου προειδοποιεί τον λαό του Λιβάνου ότι η χώρα τους θα έχει τη μοίρα της Γάζας, αν δεν την «απελευθερώσουν» από τη Χεζμπολάχ.

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Αυτά είναι τα Πόθεν Έσχες του Στέφανου Κασσελάκη και των άλλων 4 υποψηφίων για την προεδρία του ΣΥΡΙΖΑ

Ο Νετανιάχου «μπλόκαρε» το ταξίδι του υπουργού Άμυνας Γιόαβ Γκάλαντ στις ΗΠΑ

Εύη Δρούτσα σε Βασίλη Πορφυράκη: «Το τραγούδι είναι δικό μου και το δίνω όπου θέλω»

Grand Hotel: Η Αγγέλα αποκαλύπτει στην Ελένη ότι γνωρίζει το μυστικό της και της ζητάει να αφήσει ήσυχο τον Νικόλα

Τζόκερ κλήρωση 2816: Οι τυχεροί αριθμοί σήμερα

Σύλβια Παπαδάκη: «Έχω panic button για να προφυλάξω εμένα και τα παιδιά μου»