Η Νορβηγία αύξησε σε «υψηλό» το επίπεδο της τρομοκρατικής απειλής λόγω της Μέσης Ανατολής

20:10 - 08/10/2024

Σε συναγερμό βρίσκεται η Νορβηγία με τις υπηρεσίες εσωτερικής ασφάλειας να αυξάνουν σήμερα (08.10.2024) από μέτριο σε «υψηλό», το επίπεδο της τρομοκρατικής απειλής, καθώς φοβούνται τις συνέπειες της κλιμάκωσης που είναι σε εξέλιξη στη Μέση Ανατολή, κυρίως κατά «εβραϊκών και ισραηλινών» στόχων. «Αυξάνουμε από μέτριο σε υψηλό το επίπεδο της τρομοκρατικής απειλής στη Νορβηγία. Καθώς ... Περισσότερα To άρθρο Η Νορβηγία αύξησε σε «υψηλό» το επίπεδο της τρομοκρατικής απειλής λόγω της Μέσης Ανατολής δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νορβηγία: Το Όσλο αυξάνει πάλι σε "υψηλό" το επίπεδο της τρομοκρατικής απειλής

"Στη Νορβηγία, η απειλή κατά εβραϊκών και ισραηλινών στόχων έχει αυξηθεί περαιτέρω" δήλωσε εκπρόσωπος των μυστικών υπηρεσιών

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Αυτά είναι τα Πόθεν Έσχες του Στέφανου Κασσελάκη και των άλλων 4 υποψηφίων για την προεδρία του ΣΥΡΙΖΑ

Ο Νετανιάχου «μπλόκαρε» το ταξίδι του υπουργού Άμυνας Γιόαβ Γκάλαντ στις ΗΠΑ

Εύη Δρούτσα σε Βασίλη Πορφυράκη: «Το τραγούδι είναι δικό μου και το δίνω όπου θέλω»

Grand Hotel: Η Αγγέλα αποκαλύπτει στην Ελένη ότι γνωρίζει το μυστικό της και της ζητάει να αφήσει ήσυχο τον Νικόλα

Τζόκερ κλήρωση 2816: Οι τυχεροί αριθμοί σήμερα

Σύλβια Παπαδάκη: «Έχω panic button για να προφυλάξω εμένα και τα παιδιά μου»