«Το παρατσούκλι του ήταν ηλιαχτίδα, έχει συγχωρέσει τους δολοφόνους του» λέει ο πατέρας του Ιωνά Καρούση

17:27 - 07/10/2024

Γροθιά στο στομάχι ήταν τα λόγια που χρησιμοποίηση ο χαροκαμένος πατέρας του Ιωνάς Καρούση που δολοφονήθηκε από τρομοκράτες σε ένοπλη επίθεση στο Τελ Αβίβ του Ισραήλ. Ο Δημήτρης Καρούσης μίλησε για την άγρια δολοφονία του γιου του, τον οποίο «γάζωσαν» έξω από τον σταθμό τραμ σε τρομοκρατική επίθεση στην πρωτεύουσα του Ισραήλ. Το νήμα της ... Περισσότερα To άρθρο «Το παρατσούκλι του ήταν ηλιαχτίδα, έχει συγχωρέσει τους δολοφόνους του» λέει ο πατέρας του Ιωνά Καρούση δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωνάς Καρούσης: «Απο κει που είναι έχει συγχωρήσει τους δολοφόνους» λέει ο πατέρας του

Ο Δημήτρης Καρούσης μίλησε για το γιο του που άφησε την τελευταία του πνοή μετά την τρομοκρατική επίθεση στο Τελ Αβίβ.

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Κλοντ Μακελελέ κατά Αστέρα Τρίπολης: «Μου ζήτησαν να μην παίξει ο Μπιλέ, δεν επιτρέπω να μου λένε ποιον να βάλω»

Η Όλγα Κεφαλογιάννη σε συναυλία του Μάριου Φραγκούλη 10 μέρες μετά την ανακοίνωση του χωρισμού

«Επιμένει» η καλοκαιρινή θερμοκρασία των 30 βαθμών και την Τρίτη

Φωτιά σε κτίριο στον Πειραιά, έχει διακοπεί η κυκλοφορία στην περιοχή

Το Ισραήλ χτύπησε 120 στόχους της Χεζμπολάχ σε μια ώρα - Μάχη μακράς φθοράς ζητάει η Χαμάς

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: Η εμμηνόπαυση είναι η εφηβεία των γυναικώn, εγώ βρίσκομαι στη δική μου»