Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: Η εμμηνόπαυση είναι η εφηβεία των γυναικώn, εγώ βρίσκομαι στη δική μου»

18:55 - 07/10/2024

Στην εμμηνόπαυση και στο πόσο φυσιολογικό είναι οι γυναίκες να μιλάνε για αυτήν, αναφέρθηκε σε συνέντευξή της η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους. Η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους φιλοξενήθηκε στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον», το πρωί της Δευτέρας (07.10.2024). Η ηθοποιός, μέσα σε όλα, εξομολογήθηκε ότι αυτή την περίοδο περνά τη δική της εφηβεία, την εμμηνόπαυση, εξηγώντας πως ... Περισσότερα To άρθρο Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: Η εμμηνόπαυση είναι η εφηβεία των γυναικώn, εγώ βρίσκομαι στη δική μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ζωή Κρονάκη για Ελεονώρα Μελέτη: «Τι θα έπρεπε να φορέσει; Είναι ξεκάθαρα σεξιστικά σχόλια αυτά»

Βάσια Τριφύλλη: «Ο Γιώργος Νταλάρας υποβάθμισε τη δική του νοημοσύνη»

ΑΑΔΕ: Πλήρης εκκαθάριση του τοπίου για τις ρυθμίσεις χρεών

Ο συγκινημένος Σωκράτης Οφρυδόπουλος αποχαιρέτησε τους ποδοσφαιριστές του Ηρακλή

25χρονη εργαζομένη στη Λάρισα εγκλωβίστηκε σε πρέσα και πέθανε ακαριαία μπροστά στα μάτια του συζύγου της

Έχει διακοπεί η κυκλοφορία στον σταθμό του ΗΣΑΠ στον Πειραιά λόγω της μεγάλη φωτιάς - Ήχησε το 112: «Κλείστε πόρτες και παράθυρα»