Κλοντ Μακελελέ κατά Αστέρα Τρίπολης: «Μου ζήτησαν να μην παίξει ο Μπιλέ, δεν επιτρέπω να μου λένε ποιον να βάλω»

19:18 - 07/10/2024

“Βολές” από τον Κλοντ Μακελελέ κατά του Αστέρα Τρίπολης, γύρω από τις συνθήκες που προκάλεσαν το διαφαινόμενο διαζύγιό του με τους Αρκάδες. Μιλώντας στο “London World”, ο Κλοντ Μακελελέ ισχυρίστηκε η διοίκηση του Αστέρα Τρίπολης του είχε υποσχεθεί “πλήρη έλεγχο της ομάδας”, ωστόσο έδειξε τάση να παρεμβαίνει στις επιλογές του, με αποκορύφωμα τον νεαρό Νταρνέλ ... Περισσότερα To άρθρο Κλοντ Μακελελέ κατά Αστέρα Τρίπολης: «Μου ζήτησαν να μην παίξει ο Μπιλέ, δεν επιτρέπω να μου λένε ποιον να βάλω» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κλοντ Μακελέ: «Μου είπαν να μην παίξει ο Μπιλέ, γιατί δεν ανανέωνε το συμβόλαιο του με τον Αστέρα»

Ο πρώην προπονητής του Αστέρα Τρίπολης σε συνέντευξη του σε αγγλική ιστοσελίδα μίλησε... έξω από τα δόντια για τους λόγους που τον οδήγησαν στο διαζύγιο με την ομάδα της Αρκαδίας

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μακελελέ: «Μου ζήτησαν να μην παίξει ο Μπιλέ – Δεν επιτρέπω να μου λένε ποιον να βάλω»

Ο Κλοντ Μακελελέ μίλησε για το «διαζύγιο» με τον Αστέρα Τρίπολης.

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Το Ιράν διέψευσε ότι σκοτώθηκε στην Βηρυτό ο αρχηγός της Δύναμης Κουντς: «Είναι καλά»

Ζωή Κρονάκη για Ελεονώρα Μελέτη: «Τι θα έπρεπε να φορέσει; Είναι ξεκάθαρα σεξιστικά σχόλια αυτά»

Βάσια Τριφύλλη: «Ο Γιώργος Νταλάρας υποβάθμισε τη δική του νοημοσύνη»

ΑΑΔΕ: Πλήρης εκκαθάριση του τοπίου για τις ρυθμίσεις χρεών

Ο συγκινημένος Σωκράτης Οφρυδόπουλος αποχαιρέτησε τους ποδοσφαιριστές του Ηρακλή

25χρονη εργαζομένη στη Λάρισα εγκλωβίστηκε σε πρέσα και πέθανε ακαριαία μπροστά στα μάτια του συζύγου της