Ολυμπιακός – Περιστέρι: Ο ΜακΚίσικ έμεινε εκτός από την αποστολή των «ερυθρολεύκων»

13:36 - 28/09/2024

Ο Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει το Περιστέρι για τον δεύτερο ημιτελικό του Super Cup μπάσκετ, με τον Σακίλ ΜακΚίσικ να μένει εκτός 12αδας για τους Πειραιώτες. Χωρίς τον Σακίλ ΜακΚίσικ θα αντιμετωπίσει ο Ολυμπιακός το Περιστέρι, στο παιχνίδι των δυο ομάδων για τα ημιτελικά του Super Cup. Ο Γιώργος Μπαρτζώκας «έκοψε» τον Αμερικανό από την 12αδα ... Περισσότερα To άρθρο Ολυμπιακός – Περιστέρι: Ο ΜακΚίσικ έμεινε εκτός από την αποστολή των «ερυθρολεύκων» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Lady Gaga: «Πρώτη μου προτεραιότητα είναι να δημιουργήσω οικογένεια» λέει η 38χρονη σούπερ σταρ

Μεντιλίμπαρ για το Ολυμπιακός – Ατρόμητος: «Αν δεν μπούμε με τη νοοτροπία πως είμαστε καλύτεροι, ρισκάρουμε να χάσουμε»

Η καινοτομία του In-Car Gaming συναντά την παραδοσιακή διασκεδαστική οδήγηση με το MINI Cooper C

Γρηγόρης Γκουντάρας για Ανδρέα Μικρούτσικο: «Είναι λυπηρό αυτό που κάνει, το είδα και με στενοχώρησε»

Βασάλος: Θα έπρεπε να είμαι ανώμαλος να έχω παράπονο που δεν με κάλεσε η Ευρυδίκη στον γάμο της

Στο εδώλιο τη Δευτέρα γονείς και νηπιαγωγοί για τον βιασμό 5χρονου από δυο συμμαθητές του στην Αλεξανδρούπολη