Lady Gaga: «Πρώτη μου προτεραιότητα είναι να δημιουργήσω οικογένεια» λέει η 38χρονη σούπερ σταρ

16:19 - 28/09/2024

H Lady Gaga σκέφτεται να κάνει παιδί με τον αρραβωνιαστικό της, Michael Polansky, χωρίς να αφήσει πίσω την επαγγελματική της πορεία. H Lady Gaga δήλωσε στο BuzzFeed Canada: «Είμαι τόσο χαρούμενη που είμαι ερωτευμένη και τόσο ενθουσιασμένη να δημιουργήσω οικογένεια. Οπότε, αυτή είναι η πρώτη μου προτεραιότητα». Στη συνέχεια, τόνισε ότι επιθυμεί να συνεχίσει να ... Περισσότερα To άρθρο Lady Gaga: «Πρώτη μου προτεραιότητα είναι να δημιουργήσω οικογένεια» λέει η 38χρονη σούπερ σταρ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Μάριος Ηλιόπουλος: Είχα βάλει τον Μαρινάκη στο αυτοκίνητο, η ψυχούλα του ξέρει εάν φοβήθηκε

Φιλαρέτη Κομνηνού: Όταν η εμπιστοσύνη ματαιώνεται, παθαίνεις ένα σοκ

Παύλος Γλύξμπουργκ: Το ζεϊμπέκικο στο Βυζαντινό Μουσείο με τον Νικόλαο να του χτυπάει παλαμάκια

Έρλινγκ Χάαλαντ: Το σκληρό τάκλιν από τον Νταν Μπερν του έσκισε την κάλτσα και του μάτωσε τον αχίλλειο

Hellenic Train: Κανονικά τα δρομολόγια τρένων στη γραμμή Θεσσαλονίκη – Σέρρες από την Τρίτη 1η Οκτωβρίου

Ηλικιωμένη οδηγός έχασε τον έλεγχο του αυτοκινήτου της και μπήκε σε παιδική χαρά στη Βάρκιζα