Βασάλος: Θα έπρεπε να είμαι ανώμαλος να έχω παράπονο που δεν με κάλεσε η Ευρυδίκη στον γάμο της

16:09 - 28/09/2024

«Με προβληματίζει πάρα πολύ ότι δεν κατάλαβαν ότι έκανα πραγματικά πλάκα» δήλωσε ο Κωνσταντίνος Βασάλος, αναφερόμενος στην Ευρυδίκη Βαλαβάνη. Με αφορμή τις δηλώσεις του Κώστα Τσουρού, σήμερα (28.09.2024) στην κάμερα της εκπομπής «Χαμογέλα και Πάλι», ο Κωνσταντίνος Βασάλος απάντησε για το βίντεο που μίλησε για την Ευρυδίκη Βαλαβάνη και τον γάμο της. Ο παρουσιαστής, αναφέρθηκε ... Περισσότερα To άρθρο Βασάλος: Θα έπρεπε να είμαι ανώμαλος να έχω παράπονο που δεν με κάλεσε η Ευρυδίκη στον γάμο της δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασάλος: Θα πρέπει να είμαι ανώμαλος να παραπονιέμαι που δεν με κάλεσε η Ευρυδίκη στο γάμο της

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος αναφέρθηκε στο γεγονός ότι δεν καλέστηκε στον γάμο της Ευρυδίκης με τον Γρηγόρη Μόργκαν και ξεκαθάρισε πως…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Μάριος Ηλιόπουλος: Είχα βάλει τον Μαρινάκη στο αυτοκίνητο, η ψυχούλα του ξέρει εάν φοβήθηκε

Φιλαρέτη Κομνηνού: Όταν η εμπιστοσύνη ματαιώνεται, παθαίνεις ένα σοκ

Παύλος Γλύξμπουργκ: Το ζεϊμπέκικο στο Βυζαντινό Μουσείο με τον Νικόλαο να του χτυπάει παλαμάκια

Έρλινγκ Χάαλαντ: Το σκληρό τάκλιν από τον Νταν Μπερν του έσκισε την κάλτσα και του μάτωσε τον αχίλλειο

Hellenic Train: Κανονικά τα δρομολόγια τρένων στη γραμμή Θεσσαλονίκη – Σέρρες από την Τρίτη 1η Οκτωβρίου

Ηλικιωμένη οδηγός έχασε τον έλεγχο του αυτοκινήτου της και μπήκε σε παιδική χαρά στη Βάρκιζα