Χρήστος Σπανός: Μου απάντησε «Γεια σου Ερμή» και τότε κατάλαβα πόσο μεγάλη επιτυχία είχε το Άκρως Οικογενειακόν

13:27 - 28/09/2024

Ο Χρήστος Σπανός παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό Λοιπόν και στον Παναγιώτη Βαζαίο. Ο γνωστός ηθοποιός, Χρήστος Σπανός, μίλησε για το πόσο του άλλαξε τη ζωή ο ρόλος του στο «Άκρως Οικογενειακόν» και τα περίεργα μηνύματα που λαμβάνει στα social media. Είχε αλλάξει η ζωή σου, όταν από την μια μέρα στην άλλη τότε (σ.σ. με ... Περισσότερα To άρθρο Χρήστος Σπανός: Μου απάντησε «Γεια σου Ερμή» και τότε κατάλαβα πόσο μεγάλη επιτυχία είχε το Άκρως Οικογενειακόν δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Lady Gaga: «Πρώτη μου προτεραιότητα είναι να δημιουργήσω οικογένεια» λέει η 38χρονη σούπερ σταρ

Μεντιλίμπαρ για το Ολυμπιακός – Ατρόμητος: «Αν δεν μπούμε με τη νοοτροπία πως είμαστε καλύτεροι, ρισκάρουμε να χάσουμε»

Η καινοτομία του In-Car Gaming συναντά την παραδοσιακή διασκεδαστική οδήγηση με το MINI Cooper C

Γρηγόρης Γκουντάρας για Ανδρέα Μικρούτσικο: «Είναι λυπηρό αυτό που κάνει, το είδα και με στενοχώρησε»

Βασάλος: Θα έπρεπε να είμαι ανώμαλος να έχω παράπονο που δεν με κάλεσε η Ευρυδίκη στον γάμο της

Στο εδώλιο τη Δευτέρα γονείς και νηπιαγωγοί για τον βιασμό 5χρονου από δυο συμμαθητές του στην Αλεξανδρούπολη