Έλον Μασκ και Τζόρτζια Μελόνι: Ο μεγιστάνας διαψεύδει το φημολογούμενο ειδύλλιο – «Ημουν εκεί με τη μαμά μου»

19:09 - 25/09/2024

Μην περιμένετε… κουφέτα από τον Έλον Μασκ και την Τζόρτζια Μελονι. Κι αυτό γιατί ο Έλον Μασκ με μόλις τρεις λέξεις, διέψευσε τις φήμες περί ειδυλλίου με την Τζόρτζια Μελόνι, που κυκλοφόρησαν κατά τη διάρκεια της απονομής των βραβείων Global Citizen 2024 από το Atlantic Council, στη Νέα Υόρκη. Ο δισεκατομμυριούχος και μεγιστάνας της τεχνολογίας ... Περισσότερα To άρθρο Έλον Μασκ και Τζόρτζια Μελόνι: Ο μεγιστάνας διαψεύδει το φημολογούμενο ειδύλλιο – «Ημουν εκεί με τη μαμά μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλον Μασκ - Τζόρτζια Μελόνι: Πάρτι στο "Χ" μετά το όργιο φημών για ειδύλλιο ανάμεσα στους - "Ημουν εκεί με τη μαμά μου", η διάψευση του μεγιστάνα (Εικόνες Βίντεο)

Ο φωτογραφικός φακός τους "έπιασε" σε τρυφερό ενσταντανέ

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Γαλατάσαραϊ – ΠΑΟΚ: Αποδοκιμασίες για τους παίκτες του Λουτσέσκου στο Αλί Σαμί Γεν

Ο τυφώνας Χέλεν πλησιάζει στη Φλόριντα με τους κατοίκους να εκκενώνουν τα παράλια

Απεργιακό «χειρόφρενο» στα τρένα την Πέμπτη - Ακυρώσεις και τροποποιήσεις στα δρομολόγια

Δημοσκόπηση Prorata: Η ΝΔ δέχεται «πίεση» από τα δεξιά – Προβάδισμα για Ανδρουλάκη, ντέρμπι στον ΣΥΡΙΖΑ

ΟΦΗ – Παναιτωλικός 2-1: Ανατροπή με Νους και πρόκριση των γηπεδούχων στους «16» του Κυπέλλου Ελλάδας

Λάκης Γαβαλάς: «Ο σύντροφός μου είναι υγιής ζηλιάρης, φοβάται μην μου την “πέσει” κάποιος»