Λάκης Γαβαλάς: «Ο σύντροφός μου είναι υγιής ζηλιάρης, φοβάται μην μου την “πέσει” κάποιος»

20:54 - 25/09/2024

«Ζούσα τον έρωτα αλλά πάντα με πειθαρχία» αποκάλυψε ο Λάκης Γαβαλάς. Τόσο στην προσωπική όσο και στην επαγγελματική του ζωή αναφέρθηκε ο Λάκης Γαβαλάς, σήμερα το μεσημέρι (25.09.2024), στην ιδιαίτερη συνέντευξη που έδωσε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη». «Όταν ήμουν μικρός ήμουν πολύ άτακτος, επειδή διάβαζα πάρα πολύ έπρεπε να μπαλαντζάρω ανάμεσα στο καλό παιδί και ... Περισσότερα To άρθρο Λάκης Γαβαλάς: «Ο σύντροφός μου είναι υγιής ζηλιάρης, φοβάται μην μου την “πέσει” κάποιος» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ποια ήταν η 19χρονη Φιλιπίν που δολοφονήθηκε από σεσημασμένο Μαροκινό στη Γαλλία - Προσευχές και δάκρυα για το «ευγενικό κορίτσι»

Η Μαρινέλλα κατέρρευσε στη σκηνή του Ηρωδείου και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο Υγεία - «Ένοιωσε ξαφνική αδιαθεσία στο τρίτο τραγούδι»

Γαλατάσαραϊ - ΠΑΟΚ 0-0 live: Χαμένο τετ-α-τετ ο Κωνσταντέλιας στο φινάλε του πρώτου ημιχρόνου

Φωτιά στη Μέση Ανατολή: Η Ισλαμική Αντίσταση του Ιράκ επιτέθηκε με drone στο Ισραήλ

«Άγιος Έρωτας»: Το μεγάλο comeback της Καλλιρόης Μυριαγκού – Αποθεώθηκε η «Ματίνα Μανταρινάκη» στο Twitter

Ο Λούκα Βιλντόσα του Ολυμπιακού έκανε πρόταση γάμου στην Μιλίτσα Τάσιτς