Οδυσσέας Σταμούλης: Η απώλεια του παιδιού μου δεν είναι σημαντικότερη από την απώλεια οποιουδήποτε παιδιού

13:18 - 23/09/2024

«Ο πόνος και η στεναχώρια είναι προσωπικά πράγματα, από εκεί και πέρα υπάρχεις», λέει ο Οδυσσέας Σταμούλης. Στο Πρωινό έδωσε συνέντευξη ο Οδυσσέας Σταμούλης. Ο ηθοποιός μίλησε για την τηλεόραση, αλλά και για την τραγική απώλεια του γιου του. «Τα έχω καταφέρει καλά 40 χρόνια χωρίς να επιζητώ τη δημοσιότητα. Αυτά είναι μάταια πράγματα. Για ... Περισσότερα To άρθρο Οδυσσέας Σταμούλης: Η απώλεια του παιδιού μου δεν είναι σημαντικότερη από την απώλεια οποιουδήποτε παιδιού δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

ΑΕΚ: «Έτοιμη προς χρήση η υπηρεσία μεταβίβασης των εισιτηρίων, ξεκινάει πιλοτικά με τον Παναθηναϊκό»

Άννα Βίσση: Θα τραγουδήσω 5 Οκτωβρίου στο Καλλιμάρμαρο και είναι sold out – Είναι κάτι απίστευτο

Η γη της ελιάς: Ο Στάθης μετρά αντίστροφα μέχρι την ημέρα του γάμου του με την Ιουλία

ΕΚΤ: Στη 5η θέση της ευρωζώνης με τα υψηλότερα επιτοκιακά περιθώρια και πρώτες σε κόκκινα δάνεια οι ελληνικές τράπεζες

ΤτΕ: Μειωμένα τα έσοδα από τουρισμό με πτώση κατά 9,1% της μέσης δαπάνης

Νεκρός έφηβος από επίθεση με μαχαίρι στο Λονδίνο - «Είμαι 15 μην με αφήσεις να πεθάνω»