Άννα Βίσση: Θα τραγουδήσω 5 Οκτωβρίου στο Καλλιμάρμαρο και είναι sold out – Είναι κάτι απίστευτο

15:09 - 23/09/2024

«Δεν έδωσα εγώ τον τίτλο “απόλυτη” στον εαυτό μου, Εγώ απλά κάνω αυτό που αγαπώ», είπε η Άννα Βίσση. Την Άννα Βίσση συνάντησε ο Γρηγόρης Μπάκας στο αεροδρόμιο. Η σπουδαία τραγουδίστρια μίλησε για τις πρόσφατες καλοκαιρινές της συναυλίες, την επερχόμενη εμφάνισή της στο Καλλιμάρμαρο, αλλά και τον τίτλο της απόλυτης Ελληνίδας σταρ. «Ο εγγονός μου ... Περισσότερα To άρθρο Άννα Βίσση: Θα τραγουδήσω 5 Οκτωβρίου στο Καλλιμάρμαρο και είναι sold out – Είναι κάτι απίστευτο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Πώς η Κέιτ Μίντλετον επιστρέφει σιγά σιγά στο προσκήνιο - Ο άνθρωπος πίσω από τα συγκινητικά της βίντεο

Πέθανε ο Ασίμ Παρς, παλαίμαχος Τούρκος μπασκετμπολίστας

«Κι εγώ εδώ είμαι, άλλος;» - Το σχόλιο Πολάκη μετά το «παρών» Κασσελάκη για την προεδρία του ΣΥΡΙΖΑ

Γνωστός συνδικαλιστής ο κτηνοτρόφος που συνελήφθη στον Βόλο για την τεράστια φυτεία κάνναβης – «Είναι ευαίσθητος», λέει η μητέρα του

Πεδίο μάχης πανηγύρι στη Μεσσήνη - Από το γλέντι σε άγριο ξύλο με μπουνιές και κλωτσιές

Η Έβερτον αλλάζει εποχή - Το Friedkin Group αγοράζει το πλειοψηφικό πακέτο των μετοχών της ομάδας