Νεκρός έφηβος από επίθεση με μαχαίρι στο Λονδίνο - «Είμαι 15 μην με αφήσεις να πεθάνω»

15:01 - 23/09/2024

Ένας έφηβος έχασε τη ζωή του έπειτα από επίθεση που δέχτηκε με μαχαίρι στο νοτιοανατολικό Λονδίνο. Ο έφηβος που δέχθηκε την επίθεση με μαχαίρι στο Λονδίνο έλεγε «είμαι 15, μην με αφήσεις να πεθάνω» καθώς βρισκόταν αιμόφυρτος, όπως αποκάλυψε μάρτυρας, λίγο πριν αφήσει την τελευταία του πνοή.  Η Μητροπολιτική Αστυνομία ανακοίνωσε ότι το αγόρι βρέθηκε ... Περισσότερα To άρθρο Νεκρός έφηβος από επίθεση με μαχαίρι στο Λονδίνο - «Είμαι 15 μην με αφήσεις να πεθάνω» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βρετανία: Μαχαίρωσαν μέχρι θανάτου έφηβο στο Λονδίνο – «Είμαι 15, είμαι 15, μην με αφήσετε να πεθάνω»

«Ήμουν επάνω στην κρεβατοκάμαρά μου. Άκουσα φωνές από την άλλη πλευρά του δρόμου, που έλεγαν: ‘Κάποιος μαχαιρώθηκε, κάποιος μαχαιρώθηκε’», περιέγραψε αυτόπτης μάρτυρας.

Διαβάστε το στο tanea.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Γνωστός συνδικαλιστής ο κτηνοτρόφος που συνελήφθη στον Βόλο για την τεράστια φυτεία κάνναβης – «Είναι ευαίσθητος», λέει η μητέρα του

Πεδίο μάχης πανηγύρι στη Μεσσήνη - Από το γλέντι σε άγριο ξύλο με μπουνιές και κλωτσιές

Η Έβερτον αλλάζει εποχή - Το Friedkin Group αγοράζει το πλειοψηφικό πακέτο των μετοχών της ομάδας

Survivor: Νέα ανατροπή από τη δεύτερη εβδομάδα – Το τρέιλερ του επεισοδίου της Δευτέρας

«Πνίγηκε» από τις καταρρακτώδεις βροχές το Λονδίνο – Οδηγοί εγκλωβισμένοι

Πάνος Δημάκης: «Μικρός ήμουν φυτό, τώρα αγαπώ όταν με αναγνωρίζουν ως το “Γεράκι”»