Η Χεζμπολάχ χτύπησε με 320 πυραύλους το Ισραήλ, το οποίο κηρύχθηκε σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης

07:45 - 25/08/2024

Συνεδριάζει το συμβούλιο ασφαλείας του Ισραήλ, ενώ ο στρατός ανακοίνωσε αεροπορικούς βομβαρδισμούς στα σύνορα του Λιβάνου - Η Χαζμπολάχ χτύπησε κατά πόλεων στο βόρειο Ισραήλ - Αναστέλλονται πτήσεις από και προς το αεροδρόμιο Μπεν Γκουριόν

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Επίθεση Χεζμπολάχ στο Ισραήλ με 320 πυραύλους – Κηρύχθηκε κατάσταση έκτακτης ανάγκης

Προηγήθηκαν προληπτικά χτυπήματα του Ισραήλ - Νετανιάχου: Όποιος μας κάνει κακό του κάνουμε και εμείς - Κατάσταση έκτακτης ανάγκης για 48 ώρες.

Διαβάστε το στο tovima
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Survivor - Παρασκευή Κερασιώτη: Προέρχομαι από μια πολύ φτωχή οικογένεια, θέλω να προσφέρω στη μαμά μου μια καλύτερη ζωή

Σύλβια Μάρκο: Από τον Ευαγγελισμό, νοσηλεύτρια της χρονιάς στη Βρετανία - Οι διαφορές ανάμεσα στο ΕΣΥ και το NHS

Καιρός - Μαρουσάκης: Έρχονται επικίνδυνα φαινόμενα - Πού χρειάζεται προσοχή Τρίτη και Τετάρτη

Κωνσταντινούπολη: Εσθονός αθλητής διέσχισε τον Βόσπορο περπατώντας πάνω σε ένα σχοινί σε 165 μέτρα υψόμετρο - Βίντεο

Πάνος Μουζουράκης: Δεν έχω τηρήσει ακόμα την υπόσχεσή μου στον Δημήτρη Σταρόβα, συγγνώμη

Βραζιλία: Πέντε αγνοούμενοι μετά το ναυάγιο φορτηγού πλοίου