Πάνος Μουζουράκης: Δεν έχω τηρήσει ακόμα την υπόσχεσή μου στον Δημήτρη Σταρόβα, συγγνώμη

22:09 - 16/09/2024

Ο τραγουδιστής μίλησε για την επικοινωνία που είχε με τον καλλιτέχνη, μετά την περιπέτεια της υγείας του

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πάνος Μουζουράκης: Η επικοινωνία με τον Δημήτρη Σταρόβα και η «συγγνώμη» που του ζήτησε

Στην κάμερα της εκπομπής «Buongiorno» μίλησε ο Πάνος Μουζουράκης, ο οποίος απάντησε για τη φημολογούμενη συμμετοχή του στον νέο κύκλο του Voice, ενώ αναφέρθηκε και στην επικοινωνία που είχε με τον Δημήτρη Σταρόβα μετά την περιπέτεια της υγείας του. «Δεν με έχουν ενημερώσει ακόμα επίσημα αν θα είμαι στο The Voice. Την δική μου πρόθεση, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Πάνος Μουζουράκης σε Σταρόβα: «Δεν έχω κρατήσει την υπόσχεση μου, συγνώμη Δημήτρη μου»

Ο Πάνος Μουζουράκης μίλησε στην κάμερα της νέας εκπομπής της Φαίης Σκορδά, Buongiorno το πρωινό της Δευτέρας στο Μεγάλο κανάλι. Ανάμεσα […] The post Πάνος Μουζουράκης σε Σταρόβα: «Δεν έχω κρατήσει την υπόσχεση μου, συγνώμη Δημήτρη μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Survivor: Η διαπραγμάτευση των αρχηγών και η διπλή νίκη για τις «Τίγρεις» - Δείτε βίντεο

Σοβαρό τροχαίο στην Εύβοια με τραυματία οδηγό μηχανής

Ρόμα: Οι οπαδοί πήραν το κυνήγι τον αρχηγό της ομάδας Πελεγκρίνι μετά την απόλυση του Ντε Ρόσι - Δείτε βίντεο

Πάτρα: Εξιχνιάστηκε απάτη - Της απέσπασαν 40.000 ευρώ για δήθεν χειρουργείο της κόρης της

Μασσαλία: Ένας νεκρός και ένας τραυματίας έπειτα από πυροβολισμούς

Wall Street: Στο κόκκινο οι δείκτες παρά την μείωση έκπληξη των επιτοκίων από τη Fed