Survivor - Παρασκευή Κερασιώτη: Προέρχομαι από μια πολύ φτωχή οικογένεια, θέλω να προσφέρω στη μαμά μου μια καλύτερη ζωή

22:45 - 16/09/2024

Δεν έχω καταλάβει τον λόγο που υπάρχει αυτή η κακή συμπεριφορά απέναντί μου και απέναντι σε ανθρώπους από τη φυλή μου, είπε το μοντέλο

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor: «Προέρχομαι από μια πολύ φτωχή οικογένεια – Δεν έχω ξεπεράσει τον θάνατο του μπαμπά μου» είπε η Παρασκευή Κερασιώτη

Πρεμιέρα έκανε απόψε το βράδυ ο νέος κύκλος Survivor και μία από τις παίκτριες που ταξίδεψαν στον Άγιο Δομίνικο είναι η Παρασκευή Κερασιώτη. Το νεαρό μοντέλο προχώρησε σε μια εξομολόγηση καρδιάς για τα δύσκολα παιδικά της χρόνια αλλά και την πρόσφατη απώλεια του πατέρα της. Ειδικότερα, μεταξύ άλλων, η Παρασκευή Κερασιώτη που ανήκει στους Τίγρεις – μία από τις ομάδες του ριάλιτι- δήλωσε: «είμαι ένας άνθρωπος ο οποίος προέρχεται από μια πάρα πολύ φτωχή οικογένεια.  Πολύ πιο παλιά, δεν ζούσαμε όπως ζούμε τώρα, ζούσαμε σε συνθήκες survivor θα πω. Όταν έφτασα την πρώτη μέρα στο νησί είπα βρίσκομαι στη φύση μου». «Είχα μια οικογένεια με αρχές και αξίες. Δυστυχώς, έχω χάσει τον μπαμπά μου, είναι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

ΗΠΑ: Σε 10 χρόνια κάθειρξης καταδικάζεται 24χρονος που σχεδίαζε αντισημιτική επίθεση στη Νέα Υόρκη

Ember: Ο τομέας της ηλιακής ενέργειας οδεύει σε νέα χρονιά ρεκόρ

Survivor: Η διαπραγμάτευση των αρχηγών και η διπλή νίκη για τις «Τίγρεις» - Δείτε βίντεο

Σοβαρό τροχαίο στην Εύβοια με τραυματία οδηγό μηχανής

Ρόμα: Οι οπαδοί πήραν το κυνήγι τον αρχηγό της ομάδας Πελεγκρίνι μετά την απόλυση του Ντε Ρόσι - Δείτε βίντεο

Πάτρα: Εξιχνιάστηκε απάτη - Της απέσπασαν 40.000 ευρώ για δήθεν χειρουργείο της κόρης της