Μάνος Ιωάννου: «Τώρα που το βλέπω, δεν είμαι καθόλου έτοιμος να γίνω γονιός- Άσε τι κόπος χρειάζεται για να μεγαλώσεις παιδιά»

23:00 - 26/08/2023

Για τη σχέση του με την Ξένη Κωνσταντίνου και το αν έχει σκεφτεί να αποκτήσει παιδιά μίλησε ο ηθοποιός Μάνος Ιωάννου σε συνέντευξή του στο περιοδικό ΟΚ!.Για τη σχέση του με την Ξένη Κωνσταντίνου και το αν έχει σκεφτεί να αποκτήσει παιδιά μίλησε ο ηθοποιός Μάνος Ιωάννου σε συνέντευξή του στο περιοδικό ΟΚ!.Διαβάστε το σχετικό βίντεο: Είναι ο θαυμασμός απαραίτητος σε μια σχέση; Εννοείται. Ένα πράγμα που θαυμάζω στην Ξένη είναι πως είναι αυτόνομη ως χαρακτήρας, αγαπά τη δουλειά της και […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάνος Ιωάννου: «Τώρα που το βλέπω, δεν είμαι καθόλου έτοιμος να γίνω γονιός»

Για τη σχέση του με την Ξένη Κωνσταντίνου και το αν έχει σκεφτεί να αποκτήσει παιδιά μίλησε ο Μάνος Ιωάννου […] The post Μάνος Ιωάννου: «Τώρα που το βλέπω, δεν είμαι καθόλου έτοιμος να γίνω γονιός» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Βουλή: Ομόφωνη η απόφαση της ολομέλειας για την άρση ασυλίας Έλενας Ακρίτα και Δημήτρη Μπιάγκη

JD Sports: Διεύρυνση δικτύου καταστημάτων στην ελληνική αγορά

Συνεδριάζει η ΠΓ του ΣΥΡΙΖΑ: Ο Πολάκης ζητάει εκλογές – Τα επόμενα βήματα μετά την καθαίρεση Κασσελάκη

Βασάλος για Σκορδά: «Μας είπαν στο Mega να μη λέμε τίποτα για την καινούργια της σχέση»

«Άλμα» στο 3% ο πληθωρισμός τον Αύγουστο: Στέγαση και ένδυση – υπόδηση τροφοδότησαν το δείκτη – κατά 49,1% ανατιμήθηκε το ελαιόλαδο

Συνταγή Αργυρώς Μπαρμπαρίγου: Γαριδομακαρονάδα με λευκή σάλτσα