Συγκλόνισε ο Μάριος Ιορδάνου με την εξομολόγησή του – «Πρόσφατα έφτασα ένα βήμα από τον θάνατο»

21:42 - 30/01/2020

Ο Μάριος Ιορδάνου και η Σοφία Καζαντζιάν έδωσαν συνέντευξη στο Πρωινό και τη Μαρία Κοκολάκη, όπου μίλησαν για την απίστευτη […] The post Συγκλόνισε ο Μάριος Ιορδάνου με την εξομολόγησή του – «Πρόσφατα έφτασα ένα βήμα από τον θάνατο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει ο Μ. Ιορδάνου: «Έμεινα αβοήθητος 2 μέρες στο νοσοκομείο, έφτασα ένα βήμα πριν το θάνατο»

Συνέντευξη στο Πρωινό παραχώρησε ο Μάριος Ιορδάνου μαζί με τη σύντροφό του Σοφία Καζαντζιάν και αποκάλυψαν μία τραγική στιγμή που…

Διαβάστε το στο NewsBomb

Συγκλόνισε ο Μάριος Ιορδάνου με την εξομολόγησή του – "Πρόσφατα έφτασα ένα βήμα από το θάνατο" (VIDEO)

Ο Μάριος Ιορδάνου σε συνέντευξή του στο Πρωινό και τη Μαρία Κοκολάκη, μεταξύ άλλων,μίλησε για την απίστευτη περιπέτεια υγείας που πέρασε. «Πρόσφατα ήμασταν σε περιοδεία και πηγαίναμε για παράσταση και ξαφνικά έχασα το φως μου, τυφλώθηκα. Σταμάτησε η καρδιά μου να χτυπά, έχασα τον σφυγμό μου. Πήγαμε στο νοσοκομείο, όπου δεν μπορούσαν να μας βοηθήσουν. Έμεινα δύο ημέρες αβοήθητος γιατί δεν είχαν οι γιατροί τα μηχανήματα. Προσπαθούσαν οι άνθρωποι, αλλά δεν έχουν στη Βόρεια Ελλάδα τις κατάλληλες συνθήκες, τον κατάλληλο εξοπλισμό. Έφτασα ένα βήμα πριν τον θάνατο, έκανα πολλές ώρες για να βρω το φως μου. Αυτό που έπαθα ήταν ένα πολλαπλό ισχαιμικό επεισόδιο, θα μπορούσα να είχα πεθάνει, να είχα μείνε

Διαβάστε το στο thestival.gr

Ο Μάριος Ιορδανίου μιλά για την σοβαρή περιπέτεια υγείας που πέρασε - «Έφτασα ένα βήμα πριν τον θάνατο...»

Ο Μάριος Ιορδάνου και η Σοφία Καζαντζιάν έδωσαν συνέντευξη στο Πρωινό και τη Μαρία Κοκολάκη, όπου μίλησαν... The post Ο Μάριος Ιορδανίου μιλά για την σοβαρή περιπέτεια υγείας που πέρασε - «Έφτασα ένα βήμα πριν τον θάνατο...» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

The Voice – Τα ΄χασε ο Γιώργος Μαζωνάκης με την παραδοχή του: «Σοβαρολογείς; Θα αυτοκτονήσω τώρα»

The Voice – Οι coaches πήραν τα μικρόφωνα για να διεκδικήσουν την παίκτρια: «Παίζεις βρώμικα»

Μάριος Ιορδάνου: «Έκλεισα εγώ τις πόρτες, «δεν θέλω άλλο» είπα κάποια στιγμή»

The Voice – Συγκίνησε για την πρόσφατη δύσκολη απώλεια: «Δεν πρόλαβα να του το ανταποδώσω»

The Voice – Κατέρρευσε στη σκηνή και ο Μαζωνάκης έτρεξε κοντά της: «Στα 16 μου είχα ξανάρθει και δεν πέρασα»

Ελεονώρα Μελέτη: «Στην αρχή της σεζόν ζητούσα κάθε πρωί τα νούμερα τηλεθέασης»