Μάριος Ιορδάνου: «Είχε καεί ο εγκέφαλος μου, έχασα την όραση μου και σταμάτησε να χτυπά η καρδιά μου»

01:04 - 06/03/2023

Ο Μάριος Ιορδάνου και η σύζυγος του, Σοφία Καζαντζιάν βρέθηκαν καλεσμένοι του Θέμη Γεωργαντά στο πλατό της εκπομπής «After Dark» το […] The post Μάριος Ιορδάνου: «Είχε καεί ο εγκέφαλος μου, έχασα την όραση μου και σταμάτησε να χτυπά η καρδιά μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάριος Ιορδάνου: «Είχε καεί ο εγκέφαλος μου, έχασα την όραση μου, σταμάτησε να χτυπά η καρδιά μου»

Ο ηθοποιός μίλησε για το πολύ σοβαρό πρόβλημα που πέρασε με την υγεία του

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μάριος Ιορδάνου: «Είχε καεί ο εγκέφαλος μου, έχασα την όραση μου, σταμάτησε να χτυπά η καρδιά μου»

Ο Μάριος Ιορδάνου και η σύζυγος του, Σοφία Καζαντζιάν ήταν καλεσμένοι στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά και την εκπομπή «After Dark» το βράδυ της Κυριακής. Ο ηθοποιός μίλησε για την πολύ σοβαρή περιπέτεια που αντιμετώπισε με την υγεία του. Όπως είπε «είχα πάθει τρία, τέσσερα εγκεφαλικά και είχε καεί ο εγκέφαλος μου. Είχα κάνει μαγνητική […] The post Μάριος Ιορδάνου: «Είχε καεί ο εγκέφαλος μου, έχασα την όραση μου, σταμάτησε να χτυπά η καρδιά μου» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Μάριος Ιορδάνου: «Είχα πάθει τέσσερα εγκεφαλικά, έχασα την όραση μου και είχε καεί ο εγκέφαλος μου»

Ο Μάριος Ιορδάνου και η σύζυγος του, Σοφία Καζαντζιάν ήταν καλεσμένοι...

Διαβάστε το στο Zougla

Μάριος Ιορδάνου: «Είχα πάθει τέσσερα εγκεφαλικά, έχασα την όραση μου και είχε καεί ο εγκέφαλος μου»

Ο Μάριος Ιορδάνου και η σύζυγος του, Σοφία Καζαντζιάν ήταν καλεσμένοι στην εκπομπή «After Dark» που προβλήθηκε το βράδυ της Κυριακής. Ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην πολύ σοβαρή περιπέτεια που αντιμετώπισε πρόσφατα με την υγεία του. «Είχα πάθει τρία, τέσσερα εγκεφαλικά και είχε καεί ο εγκέφαλος μου. Είχα κάνει μαγνητική και σε τέσσερα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μάριος Ιορδάνου: «Είχε καεί ο εγκέφαλος μου, έχασα την όραση μου και σταμάτησε να χτυπά η καρδιά μου»

Ο Μάριος Ιορδάνου και η σύζυγος του, Σοφία Καζαντζιάν βρέθηκαν καλεσμένοι στην εκπομπή «After Dark» το To άρθρο Μάριος Ιορδάνου: «Είχε καεί ο εγκέφαλος μου, έχασα την όραση μου και σταμάτησε να χτυπά η καρδιά μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

The Voice – Τα ΄χασε ο Γιώργος Μαζωνάκης με την παραδοχή του: «Σοβαρολογείς; Θα αυτοκτονήσω τώρα»

The Voice – Οι coaches πήραν τα μικρόφωνα για να διεκδικήσουν την παίκτρια: «Παίζεις βρώμικα»

Μάριος Ιορδάνου: «Έκλεισα εγώ τις πόρτες, «δεν θέλω άλλο» είπα κάποια στιγμή»

The Voice – Συγκίνησε για την πρόσφατη δύσκολη απώλεια: «Δεν πρόλαβα να του το ανταποδώσω»

The Voice – Κατέρρευσε στη σκηνή και ο Μαζωνάκης έτρεξε κοντά της: «Στα 16 μου είχα ξανάρθει και δεν πέρασα»

Ελεονώρα Μελέτη: «Στην αρχή της σεζόν ζητούσα κάθε πρωί τα νούμερα τηλεθέασης»