Καβάλα: «Το κεφάλι του ξάδερφου μου ήταν διαλυμένο... Το μωρό δίπλα στην μάνα του» - Σοκάρει ο άνθρωπος που τους βρήκε νεκρούς

15:34 - 30/09/2022

Σοκάρει η περιγραφή του ανθρώπου στην Καβάλα, ο οποίος βρήκε νεκρούς την 31χρονη, το 10 μηνών παιδί της, καθώς και τον 56χρονο κτηνοτρόφο που τους σκότωσε και αυτοκτόνησε. Μιλώντας αποκλειστικά στο newsit.gr, ο ξάδερφος του 56χρονου, τον οποίο πήρε τηλέφωνο ο δράστης πριν αυτοκτονήσει, περιγράφει όσα αντίκρισε όταν έφτασε στο σημείο, όπου εκτυλίχθηκε η τραγωδία. ... Περισσότερα To άρθρο Καβάλα: «Το κεφάλι του ξάδερφου μου ήταν διαλυμένο... Το μωρό δίπλα στην μάνα του» - Σοκάρει ο άνθρωπος που τους βρήκε νεκρούς δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Γαλατάσαραϊ – ΠΑΟΚ: Αποδοκιμασίες για τους παίκτες του Λουτσέσκου στο Αλί Σαμί Γεν

Ο τυφώνας Χέλεν πλησιάζει στη Φλόριντα με τους κατοίκους να εκκενώνουν τα παράλια

Απεργιακό «χειρόφρενο» στα τρένα την Πέμπτη - Ακυρώσεις και τροποποιήσεις στα δρομολόγια

Δημοσκόπηση Prorata: Η ΝΔ δέχεται «πίεση» από τα δεξιά – Προβάδισμα για Ανδρουλάκη, ντέρμπι στον ΣΥΡΙΖΑ

ΟΦΗ – Παναιτωλικός 2-1: Ανατροπή με Νους και πρόκριση των γηπεδούχων στους «16» του Κυπέλλου Ελλάδας

Λάκης Γαβαλάς: «Ο σύντροφός μου είναι υγιής ζηλιάρης, φοβάται μην μου την “πέσει” κάποιος»