Αποκλειστικά μέσω e-ΕΦΚΑ θα απονέμονται οι επικουρικές συντάξεις για τους ιδιωτικούς υπαλλήλους

15:44 - 30/05/2022

Η υποβολή των νέων αιτήσεων για την απονομή και μεταβίβαση επικουρικών συντάξεων για τους ασφαλισμένους του ιδιωτικού τομέα θα πραγματοποιείται πλέον μόνο ηλεκτρονικά μέσω της ιστοσελίδας του e-ΕΦΚΑ. Η αλλαγή για τις επικουρικές συντάξεις μέσω του e-ΕΦΚΑ θα τεθεί σε ισχύ από την 1η Ιουνίου 2022, καθώς, με αυτόν τον τρόπο, «καταργείται η δυνατότητα προσκόμισης ... Περισσότερα To άρθρο Αποκλειστικά μέσω e-ΕΦΚΑ θα απονέμονται οι επικουρικές συντάξεις για τους ιδιωτικούς υπαλλήλους δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ολονύχτια μάχη με διάσπαρτες εστίες φωτιάς στο Γεράκι Ηλείας - Στο νοσοκομείο του Ρίου ο τραυματισμένος πυροσβέστης

Μπαρτζώκας και Γιασικεβίτσιους σχολίασαν το «θερμό» τους επεισόδιο: Δε θα αφήσω κανέναν να μου πει τι πρέπει να κάνω με την ομάδα μου

Ένας διοικητής της Χαμάς σκοτώθηκε από ισραηλινό χτύπημα στην Τούλκαρεμ της Δυτικής Όχθης

Η βαθμολογία της Eurolegue μετά την ήττα του Ολυμπιακού από τη Φενέρμπαχτσε

Γλυκερία: «Όσο έχω φωνή και μπορώ να τραγουδάω θα συνεχίσω»

Γιασικεβίτσιους και Μπαρτζώκας είχαν «θερμό» επεισόδιο στο Φενέρμπαχτσε – Ολυμπιακός: «Ήταν ασεβής απέναντί μου»