Ολονύχτια μάχη με διάσπαρτες εστίες φωτιάς στο Γεράκι Ηλείας - Στο νοσοκομείο του Ρίου ο τραυματισμένος πυροσβέστης

00:54 - 05/10/2024

Διάσπαρτες εστίες αντιμετωπίζουν οι πυροσβεστικές δυνάμεις στη φωτιά στο Γεράκι Ηλείας. Στο Νοσοκομείο του Ρίου Αχαΐας νοσηλεύεται ο πυροσβέστης που τραυματίστηκε σοβαρά στο πόδι. Παρότι η εικόνα της φωτιάς που ξέσπασε σε δασική έκταση στο Γεράκι Ηλείας στο μεσημέρι της Παρασκευής (04.10.2024) είναι πλέον καλύτερη, οι πυροσβεστικές δυνάμεις αντιμετωπίζουν όλη τη νύχτα διάσπαρτες εστίες, όπως ... Περισσότερα To άρθρο Ολονύχτια μάχη με διάσπαρτες εστίες φωτιάς στο Γεράκι Ηλείας - Στο νοσοκομείο του Ρίου ο τραυματισμένος πυροσβέστης δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Σειρήνες αεράμυνας στο νότιο Ισραήλ – Να «πλήξει» τις πυρηνικές εγκαταστάσεις του Ιράν καλεί τον Νετανιάχου ο Τραμπ

Survivor: Έπεσαν κορμιά στο αγώνισμα ασυλίας – «Δεν μπορώ να πάρω ανάσα»

Μπαρτζώκας και Γιασικεβίτσιους σχολίασαν το «θερμό» τους επεισόδιο: Δε θα αφήσω κανέναν να μου πει τι πρέπει να κάνω με την ομάδα μου

Ένας διοικητής της Χαμάς σκοτώθηκε από ισραηλινό χτύπημα στην Τούλκαρεμ της Δυτικής Όχθης

Η βαθμολογία της Eurolegue μετά την ήττα του Ολυμπιακού από τη Φενέρμπαχτσε

Γλυκερία: «Όσο έχω φωνή και μπορώ να τραγουδάω θα συνεχίσω»