Γλυκερία: «Όσο έχω φωνή και μπορώ να τραγουδάω θα συνεχίσω»

23:10 - 04/10/2024

«Ο κόσμος που με πλησιάζει στο δρόμο μού λέει ότι με θαυμάζει και ότι με ακούνε από μικροί», είπε η Γλυκερία. Για την επικοινωνία που φροντίζει να έχει όλα αυτά τα χρόνια με το κοινό, τις προσεκτικές καλλιτεχνικές της επιλογές και την διαχρονικότητα των τραγουδιών, μίλησε η Γλυκερία σήμερα το μεσημέρι (04.10.2024) στην εκπομπή «Στούντιο ... Περισσότερα To άρθρο Γλυκερία: «Όσο έχω φωνή και μπορώ να τραγουδάω θα συνεχίσω» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ολονύχτια μάχη με διάσπαρτες εστίες φωτιάς στο Γεράκι Ηλείας - Στο νοσοκομείο του Ρίου ο τραυματισμένος πυροσβέστης

Μπαρτζώκας και Γιασικεβίτσιους σχολίασαν το «θερμό» τους επεισόδιο: Δε θα αφήσω κανέναν να μου πει τι πρέπει να κάνω με την ομάδα μου

Ένας διοικητής της Χαμάς σκοτώθηκε από ισραηλινό χτύπημα στην Τούλκαρεμ της Δυτικής Όχθης

Η βαθμολογία της Eurolegue μετά την ήττα του Ολυμπιακού από τη Φενέρμπαχτσε

Γιασικεβίτσιους και Μπαρτζώκας είχαν «θερμό» επεισόδιο στο Φενέρμπαχτσε – Ολυμπιακός: «Ήταν ασεβής απέναντί μου»

Οι ΗΠΑ βομβάρδισαν 15 στόχους των Χούθι μετά τις επιθέσεις των ανταρτών σε εμπορικά πλοία στην Ερυθρά Θάλασσα