Μήνυση στον ΕΦΚΑ υποβάλλει ο Σύλλογος Προσωπικού Alpha Bank για παράνομη παρακράτηση χρημάτων

14:48 - 30/05/2022

Εντολή να υποβληθεί μήνυση για παράνομες πράξεις και παραλείψεις κατά υπαλλήλων και στελεχών του ΕΦΚΑ, δόθηκε στην Νομική Υπηρεσία του Συλλόγου. Το περιεχόμενο της μήνυσης αφορά το γεγονός ότι ο ΕΦΚΑ αρνείται την επιστροφή των χρημάτων που αναλογούν στους ασφαλισμένους του ΤΑΥΤΕΚΩ για την παράνομη παρακράτηση για την περίοδο από 1.1.2017 έως 31.1.2020 σε ποσοστό ... Περισσότερα To άρθρο Μήνυση στον ΕΦΚΑ υποβάλλει ο Σύλλογος Προσωπικού Alpha Bank για παράνομη παρακράτηση χρημάτων δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Ολονύχτια μάχη με διάσπαρτες εστίες φωτιάς στο Γεράκι Ηλείας - Στο νοσοκομείο του Ρίου ο τραυματισμένος πυροσβέστης

Μπαρτζώκας και Γιασικεβίτσιους σχολίασαν το «θερμό» τους επεισόδιο: Δε θα αφήσω κανέναν να μου πει τι πρέπει να κάνω με την ομάδα μου

Ένας διοικητής της Χαμάς σκοτώθηκε από ισραηλινό χτύπημα στην Τούλκαρεμ της Δυτικής Όχθης

Η βαθμολογία της Eurolegue μετά την ήττα του Ολυμπιακού από τη Φενέρμπαχτσε

Γλυκερία: «Όσο έχω φωνή και μπορώ να τραγουδάω θα συνεχίσω»

Γιασικεβίτσιους και Μπαρτζώκας είχαν «θερμό» επεισόδιο στο Φενέρμπαχτσε – Ολυμπιακός: «Ήταν ασεβής απέναντί μου»