Τα συγχαρητήρια του Κωστή Χατζηδάκη σε υπάλληλο του ΕΦΚΑ – Τι του είπε φίλη του

14:44 - 22/03/2022

Με ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook, ο υπουργός Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων Κωστής Χατζηδάκης προανήγγειλε ειδική τελετή βράβευσης των εισηγητών του ΕΦΚΑ και των αρμόδιων διευθυντών που βγάζουν περισσότερες συντάξεις. Όπως επισημαίνει, αυτή η απόφαση είναι ένα «ευχαριστώ» στους πιο παραγωγικούς υπαλλήλους που εκδίδουν συντάξεις, αλλά και ένα κίνητρο για τους υπόλοιπους να εργαστούν ακόμα περισσότερο, «για να υπηρετήσουμε όλοι μαζί τελικά τους ασφαλισμένους, που δικαιούνται καλύτερες υπηρεσίες από τον ΕΦΚΑ». Ακολουθεί η ανάρτηση του κ. Χατζηδάκη: «“Ενώ στην αρχή ταλαιπωρήθηκα, βρέθηκε μια καλή υπάλληλος στον ΕΦΚΑ και βγήκε η σύνταξή μου σε ενάμιση μήνα”

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τα συγχαρητήρια του Κωστή Χατζηδάκη σε υπάλληλο του ΕΦΚΑ - Δείτε για ποιο λόγο

Τι αποκάλυψε ο υπουργός Εργασίας

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Το αντίο του Γιάννη Ζουγανέλη στον Μίμη Πλέσσα – «Δεν έχω δάκρυα για σένα, μόνο άπειρη αγάπη και σεβασμό

Σάμι Μπάσο: Η τελευταία συνέντευξη του μακροβιότερου ασθενή με προγηρία – «Αν είναι κορώνα θα ζήσω, γράμματα θα πεθάνω»

Ποια φαρμακεία εφημερεύουν σήμερα

Ζενεβιέβ Μαζαρί: Ήμουν υπάλληλος της Βίκυς Καγιά και όχι φίλη

Η συνωμοσία της Μοσάντ με τους βομβητές στον Λίβανο – Τούς κατασκεύασε με χρήματα της Χεζμπολάχ

Ανήλικος στη Λευκάδα μαζί με τρία άτομα επιτέθηκαν στον πατέρα της φίλης του – Είχαν σφυριά, λοστούς και βαριοπούλες