Ζενεβιέβ Μαζαρί: Ήμουν υπάλληλος της Βίκυς Καγιά και όχι φίλη

19:03 - 06/10/2024

Η Ζενεβιέβ Μαζαρί αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στη Βίκυ Καγιά και τη συνεργασία τους στην εκπομπή «Καλύτερα δεν γίνεται». Η ίδια εξέφρασε την επιθυμία της να επιστρέψει στο GNTM, ενώ ανέφερε πως δεν δέχτηκε κάποια πρόταση για το My Style Rocks. Στη συνέχεια, μίλησε για τη σχέση της με τη Βίκυ Καγιά. «Ήμουν υπάλληλος της Βίκυς Καγιά και όχι φίλη. Είμαστε ξαφνικά όλοι φίλοι; Αν λέγαμε όλοι με άνεση ότι “είμαι υπάλληλος, είμαι συνάδελφος, είναι συνέταιρος”, δεν θα υπήρχαν αυτά. Ξαφνικά αυτό το ότι είμαστε όλοι φίλοι και όλοι παντρεμένοι, εμένα με έχει τρελάνει λιγάκι». «Έχω πολύ συγκεκριμένες φίλες και είναι πέντε», κατέληξε.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ζενεβιέβ Μαζαρί: «Ήμουν υπάλληλος της Βίκυς Καγιά και όχι φίλη»

Για τις σχέσεις της σήμερα με τη Βίκυ Καγιά και την Ηλιάνα Παπαγεωργίου μίλησε η Ζενεβιέβ To άρθρο Ζενεβιέβ Μαζαρί: «Ήμουν υπάλληλος της Βίκυς Καγιά και όχι φίλη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Βίντεο-ντοκουμέντο με ληστεία σε συνεργείο αυτοκινήτων στον Ασπρόπυργο – Έκοψαν με τροχό σιδερένια πόρτα

Ούτε Ρόμα ούτε… ΠΑΟΚ – Σκάει μεγάλη ανακοίνωση από τον Μανωλά!

Νέα ντοκουμέντα την επίθεση της Χαμάς στο Ισραήλ ένα χρόνο μετά – Βίντεο με μάχες στα κιμπούτς

Η Ελλάδα στέλνει επιστήμονες στην Ανταρκτική για πρώτη φορά – Θα μείνουν σε βουλγαρική βάση

Συνάντηση Κασσελάκη με τον Μητροπολίτη Νέας Ιωνίας Γαβριήλ

Ο Αλ Πατσίνο έφτασε πολύ κοντά στον θάνατο όταν νόσησε από κορονοϊό: «Καθόμουν σπίτι μου και είχα φύγει, δεν είχα σφυγμό»