Πότε θα καταβληθούν συντάξεις και επιδόματα από ΕΦΚΑ και ΟΑΕΔ

14:36 - 20/02/2022

Το πενθήμερο 21-25 Φεβρουαρίου θα πληρώσει ο ΕΦΚΑ και ο ΟΑΕΔ τις κύριες επικουρικές συντάξεις, όπως και άλλα επιδόματα. Η πληρωμή των κύριων και των επικουρικών συντάξεων Μαρτίου περιλαμβάνεται, μεταξύ άλλων, στον προγραμματισμό των καταβολών από τον e-ΕΦΚΑ και τον ΟΑΕΔ για την εβδομάδα 21-25 Φεβρουαρίου. Ειδικότερα, όπως αναφέρεται σε ανακοίνωση του υπουργείου Εργασίας και ... Περισσότερα To άρθρο Πότε θα καταβληθούν συντάξεις και επιδόματα από ΕΦΚΑ και ΟΑΕΔ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΕΦΚΑ – ΟΑΕΔ: Πότε θα καταβληθούν συντάξεις και επιδόματα

Το πενθήμερο 21-25 Φεβρουαρίου θα πληρώσει ο ΕΦΚΑ και ο ΟΑΕΔ τις κύριες επικουρικές συντάξεις, όπως και άλλα επιδόματα.

Διαβάστε το στο thebest.gr

ΕΦΚΑ – ΟΑΕΔ: Πότε θα καταβληθούν συντάξεις και επιδόματα Μαρτίου 2022

Τέλος, 12,5 εκατ. ευρώ θα καταβληθούν σε 34,980 δικαιούχους ως παροχές σε χρήμα (επιδόματα μητρότητας κυοφορίας, ασθενείας, ατυχήματος, έξοδα κηδείας). Το άρθρο ΕΦΚΑ – ΟΑΕΔ: Πότε θα καταβληθούν συντάξεις και επιδόματα Μαρτίου 2022 εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Ο “χάρτης” πληρωμών έως τις 25 Φεβρουαρίου για συντάξεις και επιδόματα από ΕΦΚΑ – ΟΑΕΔ

Το υπουργείο Εργασίας εξέδωσε τον “χάρτη” των πληρωμών από τον e-ΕΦΚΑ και τον ΟΑΕΔ την ερχόμενη εβδομάδα. Η πληρωμή των κύριων και των επικουρικών συντάξεων Μαρτίου περιλαμβάνεται, μεταξύ άλλων, στον προγραμματισμό των καταβολών από τον e-ΕΦΚΑ και τον ΟΑΕΔ για την εβδομάδα 21-25 Φεβρουαρίου όπως αναφέρεται σε ανακοίνωση του υπουργείου Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων. Καταβολές […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Κλοντ Μακελελέ κατά Αστέρα Τρίπολης: «Μου ζήτησαν να μην παίξει ο Μπιλέ, δεν επιτρέπω να μου λένε ποιον να βάλω»

Η Όλγα Κεφαλογιάννη σε συναυλία του Μάριου Φραγκούλη 10 μέρες μετά την ανακοίνωση του χωρισμού

«Επιμένει» η καλοκαιρινή θερμοκρασία των 30 βαθμών και την Τρίτη

Φωτιά σε κτίριο στον Πειραιά, έχει διακοπεί η κυκλοφορία στην περιοχή

Το Ισραήλ χτύπησε 120 στόχους της Χεζμπολάχ σε μια ώρα - Μάχη μακράς φθοράς ζητάει η Χαμάς

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: Η εμμηνόπαυση είναι η εφηβεία των γυναικώn, εγώ βρίσκομαι στη δική μου»