Μάριος Ιορδάνου: «Εγώ δεν παραδίδω την ελευθερία μου σε κανέναν κερατά»

16:24 - 30/12/2021

Καλεσμένοι στην εκπομπή «Love it» ήταν σήμερα ο Μάριος Ιορδάνου και η Σοφία Καζαντζιάν, οι οποίοι απάντησαν και για τις […] The post Μάριος Ιορδάνου: «Εγώ δεν παραδίδω την ελευθερία μου σε κανέναν κερατά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάριος Ιορδάνου: Δεν παραδίδω την ελευθερία μου σε κανέναν κερατά

«Δεν μπορείς να προσδιορίσεις τον εαυτό σου από την άποψη που έχουν οι άλλοι για σένα»

Διαβάστε το στο news.gr

Μάριος Ιορδάνου: «Εγώ δεν παραδίδω την ελευθερία μου σε κανέναν κερατά»

«Δεν μπορείς να προσδιορίσεις τον εαυτό σου από την άποψη που έχουν οι άλλοι για σένα. Γιατί έτσι τους παραδίδεις την ελευθερία σου», λέει ο Μάριος Ιορδάνου. Καλεσμένοι στην εκπομπή «Love it» ήταν σήμερα ο Μάριος Ιορδάνου και η Σοφία Καζαντζιάν, οι οποίοι απάντησαν και για τις αρνητικές κριτικές για την ταινία «Black Bachelor». «Εγώ […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μάριος Ιορδάνου: "Εγώ δεν παραδίδω την ελευθερία μου σε κανέναν κερατά"

"Δεν μπορείς να προσδιορίσεις τον εαυτό σου από την άποψη που έχουν οι άλλοι για σένα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

The Voice – Τα ΄χασε ο Γιώργος Μαζωνάκης με την παραδοχή του: «Σοβαρολογείς; Θα αυτοκτονήσω τώρα»

The Voice – Οι coaches πήραν τα μικρόφωνα για να διεκδικήσουν την παίκτρια: «Παίζεις βρώμικα»

Μάριος Ιορδάνου: «Έκλεισα εγώ τις πόρτες, «δεν θέλω άλλο» είπα κάποια στιγμή»

The Voice – Συγκίνησε για την πρόσφατη δύσκολη απώλεια: «Δεν πρόλαβα να του το ανταποδώσω»

The Voice – Κατέρρευσε στη σκηνή και ο Μαζωνάκης έτρεξε κοντά της: «Στα 16 μου είχα ξανάρθει και δεν πέρασα»

Ελεονώρα Μελέτη: «Στην αρχή της σεζόν ζητούσα κάθε πρωί τα νούμερα τηλεθέασης»