Μ.Ιορδάνου: «Ήρθε ο χάρος να με πάρει και του είπα "όχι" - Έχω πάθει τέσσερα ισχαιμικά επεισόδια»

16:26 - 15/09/2021

Ο Μάριος Ιορδάνου μίλησε ανοιχτά για τα προβλήματα υγείας που έχει αντιμετωπίσει στην ζωή του, ενώ μίλησε και για τα περιστατικά κακοποίησης στον χώρο του θεάματος. Ο Μάριος Ιορδάνου και η Σοφία Καζαντζιάν έδωσαν συνέντευξη στην εκπομπή “Mega καλημέρα”. Ο γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε πως έχει δεχτεί λεκτική κακοποίηση, αλλά και πώς την αντιμετώπισε. Απάντησε, επίσης, και για τα τέσσερα ισχαιμικά επεισόδια που έχει πάθει, τονίζοντας χαρακτηριστικά πως δεν φοβάται τον θάνατο. «Έχω δεχτεί λεκτική κακοποίηση, αλλά τους έβαλα στη θέση τους. Έναν σκηνοθέτη τον κόλλησα στον τοίχο και τελειώσει η υπόθεση. Με τη Σοφία είμαστε μαζί 13 χρόνια, ή μάλλον είμαστε μια ζωή μαζί. Ήταν ανέκαθεν μαζί μου και πριν τη

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις