Συγκλονίζει ο Μάριος Ιορδάνου: «Όταν ήρθε ο χάρος να με πάρει του είπα ότι σήμερα αποφασίζω εγώ, θα ζήσω»

10:28 - 15/09/2021

Στην εκπομπή “Mega καλημέρα” έδωσαν συνέντευξη ο Μάριος Ιορδάνου και η Σοφία Καζαντζιάν. Ο γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε πως έχει δεχτεί […] The post Συγκλονίζει ο Μάριος Ιορδάνου: «Όταν ήρθε ο χάρος να με πάρει του είπα ότι σήμερα αποφασίζω εγώ, θα ζήσω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάριος Ιορδάνου: Ήρθε ο χάρος να με πάρει και του είπα «όχι»

Στην εκπομπή «MEGA Καλημέρα» έδωσαν συνέντευξη ο Μάριος Ιορδάνου και η Σοφία Καζαντζιάν.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Συγκλονίζει ο Μάριος Ιορδάνου: «Ήμουν στο κρεβάτι όταν ήρθε ο χάρος να με πάρει και του είπα ότι σήμερα αποφασίζω εγώ, θα ζήσω»

«Έχω δεχτεί λεκτική κακοποίηση, αλλά τους έβαλα στη θέση τους. Έναν σκηνοθέτη τον κόλλησα στον τοίχο και τελειώσει η υπόθεση. Με τη Σοφία είμαστε μαζί 13 χρόνια, ή μάλλον είμαστε μια ζωή μαζί. Ήταν ανέκαθεν μαζί μου και πριν τη γνωρίσω. Η Σοφία δεν είναι απόκτημά μου. Άρα δεν υπάρχει λόγος να ζηλέψω. Στη Σοφία […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Συγκλονίζει ο Μάριος Ιορδάνου: “Όταν ήρθε ο χάρος να με πάρει του είπα “όχι φίλε”

Ο Μάριος Ιορδάνου και η Σοφία Καζαντζιάν μίλησαν στην εκπομπή “Mega Καλημέρα”, με τον γνωστό ηθοποιό To άρθρο Συγκλονίζει ο Μάριος Ιορδάνου: “Όταν ήρθε ο χάρος να με πάρει του είπα “όχι φίλε” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μάριος Ιορδάνου: Όταν ήρθε ο χάρος να με πάρει του είπα ότι σήμερα αποφασίζω εγώ, θα ζήσω

«Έχω πάθει τέσσερα ισχαιμικά επεισόδια, ο εγκέφαλός μου κάηκε, ήταν ένα κομμάτι που έπρεπε να φύγει»

Διαβάστε το στο news.gr

Μάριος Ιορδάνου: “Όταν ήρθε ο χάρος να με πάρει του είπα “όχι φίλε, σήμερα αποφασίζω εγώ, θα ζήσω”

Στην εκπομπή «MEGA Καλημέρα» έδωσαν συνέντευξη ο Μάριος Ιορδάνου και η Σοφία Καζαντζιάν. Ο γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε πως έχει δεχτεί λεκτική κακοποίηση, αλλά και πώς την αντιμετώπισε. Απάντησε, επίσης, και για τα τέσσερα ισχαιμικά επεισόδια που έχει πάθει, τονίζοντας χαρακτηριστικά πως δεν φοβάται τον θάνατο. Στα πρώτα μου βήματα έχω δεχτεί λεκτική παρενόχληση αλλά τους […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μάριος Ιορδάνου: «Όταν ήρθε ο χάρος να με πάρει του είπα: όχι φίλε, σήμερα αποφασίζω εγώ»

O Μάριος Ιορδάνου «ανοίχτηκε» σχετικά με τα τέσσερα ισχαιμικά επεισόδια, που έχει περάσει, καθώς και για τις σκέψεις του σχετικά με τον «θάνατο». Όπως δήλωσε ο ηθοποιός, δεν φοβάται πλέον αν θα «φύγει», καθώς στο παρελθόν κινδύνεψε να χάσει την ζωή του. «Τον θάνατο δεν τον φοβάμαι καθόλου, είναι φίλος μου», δήλωσε στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» ο Μάριος Ιορδάνου. «Έχω πάθει […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Μάριος Ιορδάνου: "Όταν ήρθε ο χάρος να με πάρει του είπα ότι σήμερα αποφασίζω εγώ, θα ζήσω"

"Ήμουν στο κρεβάτι και η Σοφία καθόταν στο πάτωμα και μου κρατούσε το χέρι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

The Voice – Τα ΄χασε ο Γιώργος Μαζωνάκης με την παραδοχή του: «Σοβαρολογείς; Θα αυτοκτονήσω τώρα»

The Voice – Οι coaches πήραν τα μικρόφωνα για να διεκδικήσουν την παίκτρια: «Παίζεις βρώμικα»

Μάριος Ιορδάνου: «Έκλεισα εγώ τις πόρτες, «δεν θέλω άλλο» είπα κάποια στιγμή»

The Voice – Συγκίνησε για την πρόσφατη δύσκολη απώλεια: «Δεν πρόλαβα να του το ανταποδώσω»

The Voice – Κατέρρευσε στη σκηνή και ο Μαζωνάκης έτρεξε κοντά της: «Στα 16 μου είχα ξανάρθει και δεν πέρασα»

Ελεονώρα Μελέτη: «Στην αρχή της σεζόν ζητούσα κάθε πρωί τα νούμερα τηλεθέασης»