Συγκλονιστική εξομολόγηση από τον Μάριο Ιορδάνου: ” Ξαφνικά ήμουν νεκρός, η Σοφία με έσωσε”

17:20 - 20/05/2021

Ο Μάριος Ιορδάνου και η Σοφία Καζαντζιάν παραχώρησαν μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην εκπομπή To άρθρο Συγκλονιστική εξομολόγηση από τον Μάριο Ιορδάνου: ” Ξαφνικά ήμουν νεκρός, η Σοφία με έσωσε” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει ο Μάριος Ιορδάνου: Ξαφνικά ήμουν νεκρός, η Σοφία με έσωσε

Με αφορμή την πρώτη τους δουλειά ως σεναριογράφοι, μίλησαν για τη σχέση τους και το γεγονός ότι συνειδητά δεν απέκτησαν παιδιά, ενώ αναφέρθηκαν στην περιπέτεια της υγείας του Μάριου, όσο βρίσκονταν σε περιοδεία.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Μάριος Ιορδάνου: «Τις πόρτες τις έκλεισα εγώ, είπα “δε θέλω άλλο”, ήθελα να ανοίξω το μονοπάτι με δικούς μου όρους»

Ο Σάκης Ρουβάς ξεκινάει τις εμφανίσεις του στην Αθήνα – Όλες οι λεπτομέρειες

Χιου Τζάκμαν: Ερωτευμένος ξανά έναν χρόνο μετά το διαζύγιό του – Η ηθοποιός που του έκλεψε την καρδιά

Ιωάννα Τούνη – Δημήτρης Αλεξάνδρου: Ταξίδεψαν στις Μπαχάμες με τον Πάρη – Οι πρώτες εικόνες από τον εξωτικό προορισμό

Απόστολος Λύτρας: Τα «καυτά» φιλιά με τη νέα του σύντροφο σε εστιατόριο στα Χανιά – Φωτογραφίες

Βίκυ Κάβουρα: «Δεν έχω δικαίωμα να αποφασίσω κάτι τέτοιο για το παιδί μου, αλλά πιστεύω ότι με κολπάκια θα τα καταφέρω»