Μάριος Ιορδάνου: Πέρασα τρία εγκεφαλικά. Ψήθηκε ο εγκέφαλός μου. Έχασα το φως μου, δεν είχα παλμούς

13:14 - 16/05/2021

Ο ηθοποιός Μάριος Ιορδάνου και η σύζυγός του Σοφία Καζαντζιάν φιλοξενήθηκαν στην κάμερα της εκπομπής «Έλα Χαμογέλα» και μίλησαν μεταξύ άλλων για τα 13 υπέροχα... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Μάριος Ιορδάνου: Πέρασα τρία εγκεφαλικά. Ψήθηκε ο εγκέφαλός μου. Έχασα το φως μου, δεν είχα παλμούς

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάριος Ιορδάνου: “Έπαθα 3 εγκεφαλικά, έχασα το φως μου, για ένα διάστημα πέθαινα”

Ο ηθοποιός Μάριος Ιορδάνου και η σύζυγός του Σοφία Καζαντζιάν, έδωσαν συνέντευξη στο Έλα Χαμογέλα και μίλησαν για τα 13 υπέροχα χρόνια του έρωτά τους, για την ταινία Bachelor 4 στην οποία γράφουν το σενάριο αλλά θα παίζουν κιόλας, καθώς και για την συνειδητή επιλογή τους να μην κάνουν παιδιά! “Είναι ο πιο γενναίος άνθρωπος που έχω δει” είπε η Σοφία για το Μάριο.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μάριος Ιορδάνου: Έπαθα 3 εγκεφαλικά, έχασα το φως μου, για ένα διάστημα πέθαινα

Στο «Έλα Χαμογέλα» έδωσαν συνέντευξη ο ηθοποιός Μάριος Ιορδάνου και η σύζυγός του Σοφία Καζαντζιάν.Στο «Έλα Χαμογέλα» έδωσαν συνέντευξη ο ηθοποιός Μάριος Ιορδάνου και η σύζυγός του Σοφία Καζαντζιάν μίλησαν για τα 13 υπέροχα χρόνια του έρωτά τους, για την ταινία Bachelor 4 στην οποία γράφουν το σενάριο αλλά θα παίζουν κιόλας, καθώς και για την συνειδητή επιλογή τους να μην κάνουν παιδιά! «Είναι ο πιο γενναίος άνθρωπος που έχω δει» είπε η Σοφία για το Μάριο. «Έχει περάσει πολλά και πάντα βγαίνει νικητής γιατί έχει το θάρρος να πραγματοποιεί τα όνειρά του. Είμαστε μαζί 13 χρόνια, αλλά πριν το Μάριο υπάρχει μαύρο δεν θυμάμαι τη ζωή μου χωρίς τον Μάριο. Από τη πρώτη μέρα που γνωριστήκαμε μείναμε μαζί

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη