Συγκλονίζει ο Μάριος Ιορδάνου: «Πέρασα τρία ισχαιμικά επεισόδια, πραγματικά για ένα διάστημα πέθανα»

12:30 - 16/05/2021

Συνέντευξη στο Έλα Χαμογέλα παραχώρησαν ο Μάριος Ιορδάνου και η σύζυγος του, Σοφία Καζαντζιάν. Μιλώντας στη δημοσιογράφο Μαίρη Αργυριάδου, το […] The post Συγκλονίζει ο Μάριος Ιορδάνου: «Πέρασα τρία ισχαιμικά επεισόδια, πραγματικά για ένα διάστημα πέθανα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάριος Ιορδάνου: «Πέρασα πριν από έναν χρόνο τρία ισχαιμικά επεισόδια. Τρία εγκεφαλικά»

Συνέντευξη στο Έλα Χαμογέλα παραχώρησαν ο Μάριος Ιορδάνου και η σύζυγος του, Σοφία Καζαντζιάν. Μιλώντας στη δημοσιογράφο Μαίρη Αργυριάδου, το πρωινό της Κυριακής, ο γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε μέσα σε όλα την σημαντική περιπέτεια που πέρασε πρόσφατα με την υγεία του.

Διαβάστε το στο in.gr

Συγκλονίζει ο Μάριος Ιορδάνου: «Πέρασα τρία ισχαιμικά επεισόδια, πραγματικά για ένα διάστημα πέθανα» (vid)

O Μάριος Ιορδάνου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «πέρασα πριν από έναν χρόνο τρία ισχαιμικά επεισόδια. Τρία εγκαφαλικά, δηλαδή στην ουσία ο εγκέφαλος μου ψήθηκε. Έχασα το φως μου, έχασα τις αισθήσεις μου, δεν είχα παλμούς, δεν είχα σφυγμό. Πραγματικά για ένα διάστημα πέθανα. Αυτό που με κράτησε ζωντανό και δαγκωνόμουν και έλεγα, «όχι ρε φίλε, όχι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μάριος Ιορδάνου: «Πέρασα τρία ισχαιμικά επεισόδια – Έχασα το φως μου, δεν είχα παλμούς, πέθαινα» (Video)

Για τον γάμο τους αλλά και για άγνωστες πτυχές της κοινής τους ζωής μίλησαν στην εκπομπή «Έλα χαμογέλα» ο Μάριος Ιορδάνου και η Σοφία Καζαντζιάν.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Συγκλονίζει ο Μάριος Ιορδάνου: «Πέρασα τρία ισχαιμικά επεισόδια, δεν είχα παλμούς, πέθαινα»

O Μάριος Ιορδάνου και η σύζυγος του, Σοφία Καζαντζιάν μίλησαν στη δημοσιογράφο Μαίρη Αργυριάδου, το πρωινό της Κυριακής και ο γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε μέσα σε όλα την σημαντική περιπέτεια που πέρασε πρόσφατα με την υγεία του. O Μάριος Ιορδάνου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «πέρασα πριν από έναν χρόνο τρία ισχαιμικά επεισόδια. Τρία εγκαφαλικά, δηλαδή στην ουσία […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μάριος Ιορδάνου: «Πέρασα πριν από έναν χρόνο τρία ισχαιμικά επεισόδια. Τρία εγκεφαλικά» (vid)

Συνέντευξη στο Έλα Χαμογέλα παραχώρησαν ο Μάριος Ιορδάνου και η σύζυγος του, Σοφία Καζαντζιάν. Μιλώντας στη δημοσιογράφο Μαίρη Αργυριάδου, το πρωινό της Κυριακής, ο γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε μέσα σε όλα την σημαντική περιπέτεια που πέρασε πρόσφατα με την υγεία του.

Διαβάστε το στο to10.gr

Συγκλονίζει ο Μάριος Ιορδάνου: "Πέρασα τρία ισχαιμικά επεισόδια" (video)

"Πραγματικά για ένα διάστημα πέθανα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

The Voice – Τα ΄χασε ο Γιώργος Μαζωνάκης με την παραδοχή του: «Σοβαρολογείς; Θα αυτοκτονήσω τώρα»

The Voice – Οι coaches πήραν τα μικρόφωνα για να διεκδικήσουν την παίκτρια: «Παίζεις βρώμικα»

Μάριος Ιορδάνου: «Έκλεισα εγώ τις πόρτες, «δεν θέλω άλλο» είπα κάποια στιγμή»

The Voice – Συγκίνησε για την πρόσφατη δύσκολη απώλεια: «Δεν πρόλαβα να του το ανταποδώσω»

The Voice – Κατέρρευσε στη σκηνή και ο Μαζωνάκης έτρεξε κοντά της: «Στα 16 μου είχα ξανάρθει και δεν πέρασα»

Ελεονώρα Μελέτη: «Στην αρχή της σεζόν ζητούσα κάθε πρωί τα νούμερα τηλεθέασης»