“Λύγισε” ο Ντίνος Καρύδης μπροστά στην κάμερα – Συγκινημένη η Σίσσυ Χρηστίδου…

11:04 - 27/10/2019

Στην εκπομπή “Έλα χαμογέλα” μίλησε ο Ντίνος Καρύδης, λίγα λεπτά πριν μπει στην αίθουσα του θεάτρου για να παρακολουθήσει την […] The post “Λύγισε” ο Ντίνος Καρύδης μπροστά στην κάμερα – Συγκινημένη η Σίσσυ Χρηστίδου… appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

"Λύγισε" ο Ντίνος Καρύδης μπροστά στην κάμερα –Συγκινημένη και η Σίσσυ Χρηστίδου

Στην εκπομπή «Έλα χαμογέλα» μίλησε ο Ντίνος Καρύδης, λίγα λεπτά πριν μπει στην αίθουσα του θεάτρου για να παρακολουθήσει την κόρη του. Ο γνωστός ηθοποιός με δάκρυα στα μάτια μίλησε για τη Σμαράγδα, και τα λόγια του συγκίνησαν και τη Σίσσυ Χρηστίδου. «Σήμερα έχω τα γενέθλιά μου, σαν σήμερα γεννήθηκα κι επομένως έχω δύο γενέθλια. Ένα αυτό που η Σμαράγδα πήρε τη μπαγκέτα του σκηνοθέτη και απ’ ότι έχω μάθει έχει κάνει πάρα πολύ καλή δουλειά και τα γενέθλια τα δικά μου. Την αγαπάω περισσότερο απ’ όσο θα έπρεπε ίσως, την αγαπάω πριν γεννηθεί. Είναι πολύ σπουδαία σαν άνθρωπος πάνω απ’ όλα, πολύ καλή ηθοποιός, δεν το λέω εγώ, το λέει ο κόσμος. Εγώ είμαι περήφανος και τυχερός που έχω ένα τέτοιο παιδί κ

Διαβάστε το στο thestival.gr

“Λύγισε” ο Ντίνος Καρύδης μπροστά στην κάμερα – «Αχ δεν μπορώ τώρα, αλήθεια, θα κλάψω…»

Στην εκπομπή “Έλα χαμογέλα” μίλησε ο Ντίνος Καρύδης, λίγα λεπτά πριν μπει στην αίθουσα του θεάτρου για να παρακολουθήσει την κόρη του. Ο γνωστός ηθοποιός με δάκρυα στα μάτια μίλησε για τη Σμαράγδα, και τα λόγια του συγκίνησαν και τη Σίσσυ Χρηστίδου. «Σήμερα έχω τα γενέθλιά μου, σαν σήμερα γεννήθηκα κι επομένως έχω δύο γενέθλια. […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Συγκινήθηκε ο Ντίνος Καρύδης μπροστά στην κάμερα (video)

Τα λόγια του άγγιξαν τη Σίσσυ Χρηστίδου

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αναστάσης Ροϊλός: «Η ταινία έγινε αλλά εγώ αναγκάστηκα να φύγω»

Απόστολος Λύτρας στο Live News: «Μιλούσα με την πρώην σύζυγό μου όσο ήμουν στη φυλακή, όφειλε να βάλει το παιδί να με πάρει ένα τηλέφωνο»

Μιχαήλ Ταμπακάκης: Δημοσίευσε τα ομοφοβικά σχόλια για την παράσταση που θα πρωταγωνιστήσει

Έλενα Τσαγκρινού: «Έσπασαν» τα νερά όταν πήγα για περπάτημα 36 εβδομάδων»

Δημήτρης Μακαλιάς – Αντιγόνη Ψυχράμη: Βάφτισαν την κόρη τους με νονά τη Μπέττυ Μαγγίρα

Γιώργος Καράβας: «Δεν έχουμε μιλήσει με τη Βίκυ Καγιά»