“Λύγισε” ο Κρατερός Κατσούλης για τον Πάνο Χατζηκουτσέλη

12:22 - 24/03/2020

Ο Πάνος Χατζηκουτσέλης έφυγε ξαφνικά από τη ζωή, βυθίζοντας στο πένθος συγγενείς, φίλους και συνεργάτες του. Ο Κρατερός Κατσούλης αποχαιρέτησε […] The post “Λύγισε” ο Κρατερός Κατσούλης για τον Πάνο Χατζηκουτσέλη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

“Λύγισε” on air ο Κρατερός Κατσούλης για τον Πάνο Χατζηκουτσέλη!

“Πάνο αγαπημένε μου, καλό ταξίδι! Ευχαριστώ πολύ!” Ο Πάνος Χατζηκουτσέλης έφυγε ξαφνικά από τη ζωή, βυθίζοντας στο πένθος συγγενείς, φίλους και συνεργάτες του. Ο Κρατερός ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο “Λύγισε” on air ο Κρατερός Κατσούλης για τον Πάνο Χατζηκουτσέλη! δημοσιεύτηκε στο Newsit.gr .

Διαβάστε το στο Newsit

Κρατερός Κατσούλης: Το συγκινητικό αντίο στον Πάνο Χατζηκουτσέλη

Σήμερα το μεσημέρι ο Κρατερός Κατσούλης θέλησε να αποχαιρετήσει τον ηθοποιό μέσα από την εκπομπή

Διαβάστε το στο in.gr

Το σπαρακτικό «αντίο» του Άγγελου Πυριόχου στον Πάνο Χατζηκουτσέλη

Ο Άγγελος Πυριόχος δεν κατάφερε να παραστεί σήμερα στην κηδεία του καλού του φίλου και...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

«Λύγισε» ο Κρατερός Κατσούλης όταν αποχαιρέτησε τον Πάνο Χατζηκουτσέλη

Η είδηση του θανάτου του Πάνου Χατζηκουτσέλη βύθισε στη θλίψη συγγενείς, φίλους και συνεργάτες...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Καλό ταξίδι! Ευχαριστώ πολύ - "Λύγισε" ο Κρατερός Κατσούλης για τον Πάνο Χατζηκουτσέλη

Ο Κρατερός Κατσούλης συγκινημένος αποχαιρέτησε τον ηθοποιό Πάνο Χατζηκουτσέλη που έφυγε ξαφνικά από τη ζωή, βυθίζοντας στο πένθος συγγενείς, φίλους και συνεργάτες του...... “Στις 21 Μαρτίου έφυγε ο Πάνος Χατζηκουτσέλης σε ηλικία 74 ετών από ανακοπή καρδιάς... Δείτε ΕΔΩ τα όσα είπε 

Διαβάστε το στο madata.gr

Λύγισε on air ο Κρατερός Κατσούλης για τον Πάνο Χατζηκουτσέλη

Ο Πάνος Χατζηκουτσέλης έφυγε ξαφνικά από τη ζωή, βυθίζοντας στο πένθος συγγενείς, φίλους και συνεργάτες του. Ο Κρατερός Κατσούλης αποχαιρέτησε τον ηθοποιό μέσα από την εκπομπή του, με έναν κόμπο στον λαιμό… “Στις 21 Μαρτίου έφυγε ο Πάνος Χατζηκουτσέλης σε ηλικία 74 ετών από ανακοπή καρδιάς. Την ανακοίνωση έκανε ο Άγγελος Πυριόχος, χρόνια φίλος του Πάνου και συνεργάτης. Εγώ τον αποχαιρέτησα στα δικά μου social media. Ο Πάνος για μένα υπήρξε ο πρώτος πρώτος δάσκαλος πριν τις σχολές, πριν από οτιδήποτε, σε μια ηλικία 17 – 18 ετών, γιατί τύχαινε να είναι οικογενειακός φίλος και συνεργάτης της μητέρας μου σε παιδικές εκπομπές […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Λάκης Γαβαλάς για τον Στέλιο Κουδουνάρη στο My Style Rocks: «Νομίζεις ότι έχει πάει στα 40 ενός θανάτου»

Στάθης Σχίζας: «Δεν υπάρχει τίποτα στην προσωπική μου ζωή, ξεραΐλα, έχω φάει μούντζα»

Survivor – Έβαλε από νωρίς τα κλάματα: «Έχω γονατίσει ψυχολογικά»

Χρύσα Φώσκολου: «Μιλήσαμε με την Ευλαμπία Ρέβη, ο καθένας κάνει τις επιλογές του»

Στην αντεπίθεση ο Μάρκος Σεφερλής κατά Λιάγκα: «Γιωργάκη, λογικό εσένα να σε τρομάζει να βγάλω μηνύματα στη φόρα»

Τιμωρός – Εριέττα Μανούρη: To «κακό κορίτσι» της νέας σειράς του Alpha